Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Kawa- z czym ją pijecie?

Polecane posty

Gość acha
tylko lavazza z ekspresu cisnieniowego ze spienionym mleczkiem i cynamonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolda czy grzaniec
zimą rozgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje10minut_pl
Zawsze ze spienionym mlekiem lub bitą śmietaną. Czasem z syropami smakowymi, najbardziej ulubiony MONIN o smaku piernika. Kawa musi być jednak świeżo zmielona. A do kawy obowiązkowo coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulciaBamb
Ja daj dużo bitej śmietany i na tym robię wzroki cinnibird i jestem zachwycona. Nic więcej mi nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można robić uśmiechy i serca:) capuccino orzechowe najbardziej mi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszakawuniapodsłońcem
Ja to piję kawę z mlekiem :D Można powiedzieć raczej mało oryginalnie :D Pije ją z tą kawą https://singleorigin.pl/produkt/brazylia-santos/ Nie dodaje żadnych przypraw ale czemu nie :D Może w końcu spróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mlekiem najlepsza:) Mój ojciec uwielbia kawę codziennie rano. Ja kocham capuccino, tylko niezbyt słodkie, bo syci żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsina
Nie lepiej zamiast kombinować z dodatkami pokombinować troszkę z nowymi smakami kawy? Przeciez na rynku są takie możliwości, że nie trzeba się ograniczać do jednego smaku zobaczcie sobie w https://kiwikawa.pl/ ile jest różnych kaw z każdego zakątku świata, można sobie poszukać czegoś idealnego, dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej z kolegami z pracy... Mamy w biurze nowoczesny ekspres i najbardziej podchodzi mi Whippet, która jest bardzo aromatyczna, bez niej z rana to nie wystartuję. Taniej i wygodniej zamówić przez stronę www.whippetcoffee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej z jakąś przekąską, ale kluczem do udanego rytułału picia kawy jest jej dobór, dlatego ja zawsze zaopatruj się w nią ze sklepu: http://www.cafitesse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam pić kawę latte ze spienionym mleczkiem :) na górze posypuję cynamonem dla smaku :) piję parę takich kaw dziennie :) jednak zauważyłam ostatnio, że coraz częściej drgają mi powieki. Niestety kawa wypłukuje magnez z organizmu... Zaczęłam pić wodę mineralną :) Dla mnie najlepsza jest zielona Piwniczanka, ponieważ zawiera idealną proporcję wapnia i magnezu 2:1 w doskonale przyswajalnej formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Uwielbiam kawę, ale traktuję ją bardziej jako produkt, którym się delektuję. O ciekawym dodatku do kawy przeczytałam na www.szanujezdrowie.pl 

Jeśli piję kawę to tylko sypaną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×