Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Kawa- z czym ją pijecie?

Polecane posty

Gość Keira87
uwielbiam kawę, nie wyobrażam sobie poranka bez niej: z mlekiem i tą świetną przyprawą do niej (np kamisa mam), jak się skończy cukier to mogę się obyć, ale bez mleka niestety nie da rady-za bardzo mnie pobudza:| tylko czasem irytuje mnie to gadanie jaka kawa jest niezdrowa, na szczęście w końcu to zaczęłam sprawdzać i okazało się, że wcale nie jest tak źle:) np więcej na ten temat tu czytałam: http://www.klubdobrejenergii.pl/dobra_energia_dla_ciebie.html/591/Kawka__kaweczka__kawusia.../ teraz mogę siadać nad moją filiżanką bez wyrzutów sumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano czasami piję kawę rozpuszczalną z mlekiem :), nie daję dużo łyżek ,żeby nie było zbyt gorzkie, wsypuję łyżeczkę cukru i jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszanti84
Jeśli chodzi o kawę z pianką to ja mogę powiedzieć gdzie w stolicy piłam najlepsze Latte.Pyszna kawka z kremową pianka-w Antich Caffe w centrum Skorosze. Polecam-nie zapomnę nigdy tego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niekrakowianka
We Wrocławiu najlepsza kawę latte z mega pianką, piłam w Galerii Dominikańskiej Cafe Waltz... maja tam przepyszna kawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dużą ilością
śmietany , dobrze posłodzona, umilam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena99
Teraz latem to zdecydowanie mrożona.I nie z zadnych sieciówek-ale jedna z lepszych jaka piłam w antich caffe. A domowym sposobem kawa z lodami waniliowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoniek plamowy
czasem z koniaczkiem albo whiski i cukrem bursztynowym ;) nawet z rumem jest dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoniek plamowy
nigdy z żadnym mlekiem czy śmietanką ;) nigdy rozpuszczalnej bo to najgorszy syf tak po prawdzie, gorsze gatunki kawy i resztki wyprażone w wysokiej temperaturze nie dajcie sie nabierać na hasło reklamowe wyselekcjonowanych ziarenek w takiej kawie ;) gdyby tak było nikt by takich ziarenek nie traktował obróbką tylko sprzedawał w całości do zmielenia za bardzo wysoka cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej smakuje z kolendrą rozpuszczalna to nie kawa tylko jakieś popłuczyny ,to jest najgorszy sort ,to się nie powinno kawa nazywać ,tylko proszek ala kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkasn
Z mlekiem i cukrem. Najlepsze mleko jest w Biedronce!!! Specjalne mleczko zagęszczone do kawy w kartoniku, jest przepyszne. Inne mleczka już nie są tak dobre. Tak pijam kawę na codzień. A w kawiarniach uwielbiam zamawiać latte i kawę mrożoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domniemana pomarńcza
Najlepsze espresso z tradycyjnej kafetierki włoskiej na kuchenkę ;) i z łyżeczką cukru trzcinowego bądź kandyzu a zimą dolać można koniaczku,whisky albo rumu ;) Rozglądam się za przyrządem do kawy ze stali nierdzewnej bo aluminiowa strasznie zachodzi i wiadomo najlepsza oryginalna włoska bo z tych różnych podrób made in china nigdy taka nie wyjdzie ;) do przypraw się nie za bardzo potrafię przekonać ;) no chyba ,że kawa z imbryka jak w Maroku czy na bliskim wschodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×