Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość odradzam

STUDIO MODA - CAŁA PRAWDA O BUTACH!!

Polecane posty

Gość odradzam

Może tutaj uda mi się przestrzec wszystkie panie kupujące buty w Studi Moda (na wstępię wstęp:) Nazwa firmy: Studio Moda - importer markowego włoskiego obuwia. Firma prowadzi dystrybucję poprzez własną sieć sklepów Studio Moda oraz dzięki współpracy z kilkudziesięcioma najlepszymi salonami obuwniczymi na terenie całego kraju. www.studiomoda.pl Jestem miłośniczą włoskich butów, kozaków, szpilek na obcasie i mam ich dość sporo. Zaznaczam to z tego względu, żeby nikt nie pomysłal, ze założyłam szpilki po raz pierwszy. Zarówna ja jak i jeszcze jedna osoba zakupiłyśmy buty własnie w tym sklepie..."niby"Barbara Renzi, ładne, zgrabny obcas, cena przyzwoita. To co przeszłyśmy po 2 tygodniach noszenia owych butów to gehenna i należałoby zgłosić to gdzieś dalej.Dotyczy to kozaków (na szpilce) BUTY NA PIERWSZY RZUT OKA WYGLĄDAJĄ DOBRZE. SĄ JEDNAK FATALNIE WYPROFILOWANE!!NIE DO CHODZENIA!Byłam zmuszona je wyrzucić. W moim przypadku trafilo to na jednego buta. Na stopie między palcami pojawiły mi się dosłownie siniaki (mojej znajomej po zew stronie stóp). Ucisk jest potworny. Skonczyło się opuchlizną i wyrzuceniem butów BARBARA RENZI na śmietnik OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.BUTY SĄ PODROBIONE I NA PEWNO NIE ORYGINALNE Zakupiłam teraz inne włoskie na podobnej szpilce i moge swobodnie w nich chodzić Koszmar pozdrawiam i mam nadziej e,ze podzielicie się uwagami na temat tego sklepu. Mam zamiar z reszta to zglosic, choc i tak zapewne to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×