Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laura272

rozwarcie 28 tydzień ciąży

Polecane posty

czy któraś z Was miała rozwarcie w 28 tyg ciąży?u mnie podczas wizyty kontrolnej gin stwierdził że mam rozwarcie na opuszek palca.Nie wiem dokładnie co to znaczy.Kazał wypoczywać i gdy brzuszek twardnieje brać no spe i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy dokładnie ze jesli nie będziesz się oszczędzać mozesz urodzić wczesniej! rozwarcie powinno pojawić sie niewiele przed porodem. jednak czasem w taki przypadku zakłada się jakiś szewek- nie wiem jak fachowo sie to nazywa i kobieta donosi ciąże. wypoczywaj i sluchaj lekarza to będzie dobrze! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwy to sprawa kontrowersyjna.. wg mojego gina statystyki są takie, że te ze szwem tak samo często rodzą jak te bez szwu (ze zdiagnozowanym rozwarciem) a dodatkowo tym ze szwem może rozerwać szyjkę, więc z dwojga złego wielu ginów nie zakłada ani szwu ani pessaraspokojnie, dasz radę, tylko się nie forsuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy kobieta jest w stanie
sama sprawdzic czy ma jakies rozwarcie? Termin porodu mam na dzis wyjątkowo boli mnie brzuch i jakos dziwnie od dwoch dni sie czuje mam tez skurcze ale nieregularne i nie sa bolesne. do gin mam isc dopiero w poniedzialek jak nic sie nie zmieni, bylam w piatek i szyjka byla nisko ale zamknieta. Nie wypadl mi tez czop tylko troche lepkiego śluzu ale niczym niezabarwiony. Czy moge jakos sama sprawdzic te rozwarcie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×