Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MjakM

Z prezerwatywa w wodzie?

Polecane posty

Gość MjakM

nigdy tego jeszcze tak nie robilismy a mamy zamiar z moja partnerka sprobowac np w wannie. moze pytanie wyda sie glupie ale prosze o powazne tylko odpowiedzi bo w sumie nigdy nie interesowalem sie tym zagadnieniem. Czy nie ma zadnych przeciwskazan by uzywac prezerwatywy w wodzie, np w wannie? jak sie z tym wszystkim obchodzic? tzn po stosunku prezerwatywe wywalic a przyrodzenie umyc w... tej samej wannie? :) prosze o normalne komentarze porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabbb___W
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
pomoze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
pojawia sie jakies normalne odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej można używać jej w wodzie.Na logikę- nie w gorącej. I oczywiście z głową,bo wszystko się może zdarzyć . :) Kto pyta nie błądzi- po to jest forum.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guma w wodzie ma inne właściwości, może być bardzo nie przyjemna. Pomijając fakt, że zupełnie nie można liczyć na jej skuteczność. Jeżeli to wasza jedyna metoda antykoncepcji - odradzam. p.s. sex w wodzie może i jest fajny, ale dość niebezpieczny dla flory bakteryjnej pochwy - mówiąc w prost, grzybo lubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbygniew
to jest trudne pytanie, niby nie ma przeciwwskazań ale jednak większe prawdopodobieństwo jest... na pewno można ale trzeba bardziej uważac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
o kurde dobre nigdy sie nad tym nie zastanawialam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololalalal
łloj bedzie miala grzyby ze az bedzie trzeszczalo:D po numerku w wannnie wizyta u gina:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MjakM, prezerwatywa powinna dzialać w wodzie normalnie. Aczkolwiek po stosunku lepiej będzie jeżeli umyjesz penisa w innej wodzie niż ta w której pływacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałem, gdy miałem tyle samo lat i mleko pod wąsem (nie kpię sobie z młodych ludzi) i pamietam, że skończyło sie obtarciem w pochwie u dziewczyny, brakiem nawilżenia na gumce (lubrikanty są na bazie wody i rozpuszczają się) i wreszcie pęknięciem gumki (nawet nie poczułem tego). Potem modliliśmy się o okres. Nigdy więcej... Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×