Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorian_Gray

Szczupła na całe życie, grubaska zaledwie na romans

Polecane posty

Gość Patryczek78
racja kolego ,takie nadają sie tylko na zabawe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprecyzuj swoją wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsasda
a ile masz wzrostu i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka pełna ch..jstwa
coś ściemniasz Myślisz, że szczupła na zawsze pozostanie szczupła ? Po klimakterium to raczej mało możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
walizeczka pełna ch..jstwa autor topicu ma zapewne 16lat wiec nawet nie wie co to klimakterium ,mysli ze jego kobieta ,jesli takową kiedys bedzie mial bedzie zawsze piekna ,szczupla i mloda ,no i zawsze chetna na jego przyrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
184cm 87kg atletyczna sylwetka bez piwnego brzuszka jaki mają zapewne wasi partnerzy. Prawda jest taka ze jezeli kobieta o siebie dba potrafi zachować szczupłą sylwetke nawet po 40stce ,pod warunkiem że nie żeni sie wyłącznie dla wspólnej lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatannnn
Trzy lata temu poznałam dziewczynę, była szczuplutka filigranowa no bóstwo, po trzech latach nie do poznania mały pączek, i nie sa to jakies problemy zdrowotne czy hormonalne.....stara madra prawda popatrz na rodziców (nie zawsze matke czasem dziedziczą po ojcach:) i pomysl że tak bedzie wygladała Twoja kobieta za lat 10-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutr
"Myślisz, że szczupła na zawsze pozostanie szczupła ? Po klimakterium to raczej mało" no i? Ale przez wiekszosc zycia pozostanie szczupla. to sie liczy. A jak nie, to sie wymienia na szczuplejszy model :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lat;)? kiedyś napewno ...wydaję mi sie ze 16 cm to ma Twoja walentyna to by tłumaczyło twoją frustracje ;) pozdrawiam i zapraszam do kulturalnej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssadsaddddd
Facet który ma mniej niż 183 cm wzrostu i 20 cm we wzwodzie to nie facet. Można się z czymś takim przespać, ale na całe życie? bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
Dorian_Gray facet blaznisz sie coraz bardziej z kazdym postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorian masz jakieś kompleksy? Odtrącają Cię dziewczyny, które są grubsze? A lecą jedynie te, które nie mają nikogo (na ogół wychudzone) . a może nie masz żadnej.... Bo tylko tym można tłumaczyć Twój topik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako osoba uporzadkowana i praktyczna,doszedłem do takiego wniosku mysle ze duża część facetów mnie w tym poprze chyba wiekszość z nas ma do czynienia z puszystymi kobietami które wrecz namolnie domagają sie odrobiny uczucia. To tylko i wylaczonie wasza winna że wpychacie sie do łóżek z cichą nadzieją zostania w nim przynajmniej do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnka89
MoDeLkI GóRą :*:*:*:* dla Łukaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche ci sie pojeb.alo chyba:P to raczej szczuple panienki sa wymieniane co wieczor te drugie zostaja na cale zycie. ale szczerze jak kto lubi no nie? kazdy ma swoj gust to nie mozna ujednolicac wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie generalizowanie :D:D a nie moze vbyc szupla na cale?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zgodze, najwazniejsze to dbać o siebie, wystarczy jeść z umiarem a całe życie bedziemy szczupłe. Wyglad jest bardzoo ważny, jeśli kobieta jest w 100% zadbana, nie ma cellulitu, rozstepow, zawsze wydepilowana, piekna, gladka cera to wtedy po co facet ma ja zmieniac na inna? No chyba że jest głupia czy nudna. Grubsze kobietki-wystarczy ograniczyc jedzenie.. ;) Proste jak barszcz:D i mówię to ja, która schudła 10kg. A co przed ciąża? Wystarczy dużo cwiczyc, chodzic na silownie, dbac o siebie a w czasie ciąży jeść normalnie, a nie za dwóch. Wtedy po ciązy powrot do dawnej figury jest banalnie prosty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie ciazy raczej nie odmawia sie jedzenia, chyba ze tak ci zalezy na wyladzie ze nie myslisz czy dziecko ma wszystko co mu trzeba. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carte Blanche a co nie jest to prawda? Moje kolezanki po ciazy sie tak roztyły ze to jest szok. Zawsze chude o po ciazy to takie baryłki.. zaniedbane, wlosy oklaple, na twarzy pryszcze. Bo co? Bo mysla ze jak maja meza to juz nie musza dbac o siebie? A teraz co? Ja mezczyn rozumiem. I tez nie wyobrazam sobie byc z szczupłym zadbanym mezczyzna, a pozniej z tym samym mezczyzna a smierdzacym piwem, z brzydkimi zebami:) i z brzuchem piwnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak sie urodzi dziecko to raczej ma sie troche mniej czasu zaby dbac o siebie... wiekszosc woli raczej dbac o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×