Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorian_Gray

Szczupła na całe życie, grubaska zaledwie na romans

Polecane posty

Gość walizeczka pełna ch..jstwa
Jak ja lubię kafeterię.... Czarne albo białe Jak ktos jest przeciw - to znaczy, ze gruby i zazdrosny. Jak ktos jest za - niedożywiony i anorektyk. Ja gruba nie jestem, po prostu śmieszy mnie ten idiotyczny podział. Szczupła na całe życie, gruba na romans. A chuda na ile? A przecietna, czyli ani szczupła, ani gruba - na ile ? Jak cos planujesz na całe życie, to znaczy, ze na jakieś jeszcze powiedzmy 50, 60 lat - tak pi razy oko. I myslisz, że ktokolwiek ci zagwarantuje, że przez 50 lat laska, która teraz wybierzesz z przekonaniem, ze bedzie szczupła - pozostanie szczupła ? Daj spokój, nie bądx śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to przez ta godzine masz ochote odpoczac, badz posprzatac w domu. Oczywiscie jak dziecko jest juz troche wieksze to znajdzie sie czas ale na samaym poczatku to moze byc troche trudne... Zreszta to nie o tym byl temat wiec koncze dyskusje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka pełna ch..jstwa
ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaseta magnetofonowa
ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoNiEcccc
Koniec z glupimi topicami! Każdy ma swój gust: jedni wolą szczupłe, drudzy grubsze i koniec tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na Twoj wiek to ewentualnie mozesz byc w zawodówce :) ciezko zrobic literowke bo klawisze sa raczej daleko od siebie:) powodzenia na egzaminie zawodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ty zawodowke skonczyles to malo mnie obchodzi. :) nie bede z idiotami rozmawiac bo szkoda czasu. tym bardziej jesli musialabym znizac sie do twojego poziomu. inteligencja niektorych ludzi mnie przeraza poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać ze wyrośniesz na kolejną kafeteryjną maszkare :)życze Ci zebys w kwesti wyksztalcenia osiagnela przynajmniej polowe tego co ja;) teraz zmykaj na lodowski bo zaczely Ci sie ferie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kolego ferii jeszcze nie mam ;D a co do Ciebie, dzięki ale nie widzi mi się ulic zamiatać :) hmm maszkara mówisz. przykre że masz taką rodzinę, ale uwierz użalanie się nic Ci nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co tak poprawia
kwestii nieuku przez dwa i piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co tak poprawia
a co, Ty jesteś jakis lepszy ze bedziesz pouczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie problemy, zawsze się znajdzie jakaś cizia do chapania dzidy, nie będzie mu musiały na członka wchodzić, więc zamiast się bulwersować dajcie na wstrzymanie. Niech się wyżyje, jeżeli już musi na tej biednej klawiaturze splamionej namacalnym skutkiem jego codziennych fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
Wg mnie są kobiety, które nie maja idealnych wymiarów, ale ich twarz a nawet "tusza" dodaje im sporo uroku. Mam kilka takich koleżanek ale i bacznie obserwuję nieznajomych ludzi i w mojej opinii lepiej jest być trochę przy kości niż wyglądać jak wysuszona kostucha. Nie jestem ani gruba, ani chuda, nie staję po żadnej ze stron. Jeśli chodzi o dbanie o siebie to nie zawsze duży rozmiar wynika z braku zahamowań w jedzeniu czy małą ilością ruchu. Na tuszę wpływają hormony, geny a nawet różne choroby i czasem nie można nic z tym zrobić. A na koniec chciałam zaznaczyć, że mężczyzn grubych jest tak samo dużo jak i kobiet,a w temacie jak zwykle czepiacie się płci żeńskiej. Sprawa jest prosta: jak ty dbasz o siebie, ja też to robię, ale jeśli facet wygląda jak spasiona kupa sadła, to przepraszam, ale jeśli już dbałabym o siebie to na pewno nie dla niego. I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga grubasy w natarciu:) jako że nie będe sie kłócił z wami :)pozostanie w roli obserwatora ... Poki co prowadza grubasy 2:1 aniulka rzuciła poważny argument ciekawe czy jakaś szczupła kobietka go odeprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiernyKibicPuszystych
NAPRZÓD GRUBASKI NI E DAJCIE SIĘ TYM WIESZAKOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskretna kochanka dyskretna dodaje wiele do zespołu szczupłych kobiet...czy dzięki niej uda im się osiągnąć prowadzenie poki co 2:2 mamy remis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza przed burzą ,obydwie strony przegrupowują siły :) .....z ostatniej chwili zarządzam przerwę na prośbę grubasek ,mają racje jest pora obiadowa !! bo uzupełnieniu kalorii zapraszam do dalszej konfrontacji :) poki co 1sza połowa zakonczyla sie remisem 2 do 2óch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×