Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juddy

Ciekawe Książki

Polecane posty

Gość Juddy

Myślę że spodoba wam się ten temat bowiem dotyczy on książek. Jeśli macie informacje o ciekawych i pouczających książkach piszcie śmiało! Zachęcam do wymiany zdań:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kugrydes
\"Myślę że spodoba wam się ten temat bowiem dotyczy on książek. Jeśli macie informacje o ciekawych i pouczających książkach piszcie śmiało! Zachęcam do wymiany zdań\" Polecam Klub Dantego. To dobry kryminał, dobrze oddający atmosferę Bostonu. Akcja dzieje się tuż po wojnie secesyjnej. Autor dobrze opisuje tło społeczne, co pozwala spojrzeć na nieznane nam Europejczykom oblicze Ameryki. Gorąco polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzel i waz
polecam "tako rzecze zaratustra" schopenhauera i "wstep do psychoanalizy" freuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juddy
Kugrydes extra że zechciałaś nam co nieco opowiedzieć. Myślę że sięgnę po ,, Klub Dantego" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka wasza
ja polecam malowany ptak,jest to poruszajaca a zarazem drastyczna opowiesc o pewnym chlopcu.ksiazke sie dobrze i szybko czyta.dla ludzi o silnych nerwach.naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kugrydes
"polecam "tako rzecze zaratustra" schopenhauera i "wstep do psychoanalizy" freuda" Dobre, choć nie każdy interesuje się psychologią w ekstremalnym wydaniu. Jeżeli chodzi o Freuda, to jest zdecydowanie przereklamowany, a jego badania straciły na aktualności. Powie Ci to każdy, kto studiował psychologię, czy socjologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juddy
Księżniczko Waszo to na pewno fajowa książka ale jaki jest jej autor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka wasza
autorem jest jerzy kosinski.naprawde polecam ale ostrzegam ze wasze podejscie to sprawy zawartej w ksiazce zmieni sie diametralnie,mysle ze ta ksiazka zmienia czlowieka.. na mnie wywarla duze wrazenie a jestem w polowie czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzel i waz
Kugrydres oj nie zgodze sie z Toba w kwestii freuda! oczywiscie wyniki jego badan stracily na aktualnosci, bo cala nauka poszla bardzo do przodu, niemniej jest to bardzo ciekawa lektura i podwaliny, na ktorych opiera sie caly dzisiejszy swiat psychologii. do dzis z tego dziela czerpia pelnymi garsciami zastepy filozofow, psychologow i przedstawicieli roznych innych dziedzin naukowych. takze nie deprecjonuj wielkiego odkrywcy :) jest to ciekawa lektura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juddy
Ja chcę polecić naprawdę bardzo wciągającą serię ,,TUNELE". Są niezwykle ciekawą serią przygodową. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka wasza
i jesze jedno ta ksiazka nie jest fajowa,ona jest okrutnie smutna;( ale polecam,ja jestem pod wrazeniem i naprawde szybko sie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzel i waz
a czy macie tak ze jak przeczytacie jakas ksiazke w oryginale to jej przeklad wydaje wam sie beznadziejny? ja mam tak z kazda ksiazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kugrydes
Orzeł i Waz Nie ujmuję Freudowi, ale sam przyznaj czy nasze życie opiera się wyłącznie na przejęzyczeniach i interpretacji snów o podtekście seksualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka wasza
juz dawno temu przeczytalam pachnidlo i podobalo mi sie jednak koncowka zostala spalona przez autora moim zdaniem;) film nie oddaje wszystkiego, podczas czytania wyobraznia dzialala na całego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juddy
Książki które polecacie na pewno są pouczające i ciekawe ale chciałabym żebyście pisali bardziej o książkach przygodowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka wasza
okk narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do orzel i waz
Czy "Tako rzecze Zaratustra" nie było przypadkiem napisane przez Nietzche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka wasza
takmasz racje;) ale to ta sama epoka to moze sie pomylic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam \"Tektonikę uczuć\" Schmitta oraz \"Sceny z życia za ścianą\" WIśniewskiego. Krótkie, a dają do myślenia. Z innej beczki - \"Szyfr Szekspira\" - dobry thriller historyczny, trzyma w napięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do orzel i waz
ksiezniczko to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka wasza
tak;) bez obrazy oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam cala serie kronik wampirzych Anny Rice, wszystko co napisal Stephen King i wszystkie dziela Agathy Christie... to jest klasyka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparks
Juddy, tutaj kazdy udaje, ze czyta jedynie specjalistyczne ksiazki, takze nie sadze, abys uzyskala pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzel i waz
brawo w koncu ktos mnie poprawil :) Kugrydes no freud troche sobie pewne rzeczy nadinterpretowal i zgadzam sie co do negacji dzisiejszej wartosci naukowej jego dziela. walory dla dzisiejszego czytelnika sa inne - miejscami mozna sie autentycznie rozbawic :) to samo z nietzchem. cala ksiazka jest swietna, ale niektore momenty to po prostu mistrzostwo ironii i przesmiewania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzel i waz
Ryża Anna jest fajna lubie wampiry :) szkoda ze tylko jedna z jej ksiazek miala fajna adaptacje filmowa (wywiad). reszta to badziewna lipa (mowa o adaptacjach filmowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
DLA WSZYSTKICH KONITEK LUBIACYCH SIE POSMIAC POLECAM KSIAZKI JOANNY FABICKIEJ MIN "SZALONE ZYCIE RUDOLFA" nigdy nie czytalam czegos lepszego czytasz i umierasz.....ze smiechu sa jeszce 3 kolejen czesci POLECAM GWARATUJE UBAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do orzel i waz
błąd był zamierzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystkim gorąco polecam \"Cień wiatru\" - Carlosa Ruiz Zafon. Niesamowita książka i już od bardzo dawna nie czytałam czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka wasza
pytasz sie mnie? to nie ja pisalam;) ale mysle ze nikt nie zauwazyl by tego bledu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzel i waz
do do orzel i waz :) nie byl - a pozniej mialem nadzieje ze nikt nie zauwazy :) zreszta oni mi sie myla od ogolniaka :/ mysleo nietzchem a mowie schopenhauer :/ co ciekawe, w druga strone tak nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×