Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

Zjawisko sponsoringu narasta.

Polecane posty

Jak wynika z najnowszej książki polskiego socjologa Jacka Kurzępy, liczba młodych dziewczyn uprawiających sponsoring \"rośnie lawinowo\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek szybo szukaj zony bo potem moze ci to nie byc dane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, faktem jest że ogłoszeń takich jak to poniżej przybywa. "Proszę o sponsoring jestem biedną 19 letnią studentką nie mam doświadczenia w seksie ale jeśli masz ochotę to możesz mnie uczyć interesuje mnie każdy rodzaj seksu." http://www.eamore.com.pl/57013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulig3222
chlopy tez sie tak oglaszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki tam
nie na taka skale,sporadycznie,ale dziewczyn mnóstwo,wynajme mieszkanie za sex itd.naprawde,żal pozniej dziwa sie,że facet nie szanuje,nie dziwie sie.Nie maja same do siebie szacunku,wiec od innych niech nie wymagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje qrwa
katolicy,chrzescijanie pokolenie JP2 -co sie dzieje same krwy iprostytutki! nie to nic dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po części to wina dorosłych. Wiele dziewczyn decyduje się na sponsoring w celu uiszczenia opłat za studia. To dobrze że chcą studiować. Szkoda tylko że muszą się prostytuować aby mieć za co studiować. Moim zdaniom młodym ludziom (takim jak chociażby ja) powinno się stwarzać takie warunki aby jeżeli chcą studiować, to nigdy nie brakowało im na ten cel pieniędzy. Inwestowanie w przyszłość młodego pokolenia = inwestowanie w przyszłość narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli brakuje kasy to dzieci usunąc ;) Bardzo mądre Florek :O a wiesz ze studenci dzis mogą takze pracowac?:O Prostytucja to łatwiejsza droga i rodziców mozna tylko winic za to ze wychowują córkę na dziwe bez moralnosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje qrwa
kto jest winny? panstwo,rzad? ksieza yeb...ia i pi....dola,maja dzieci kazda zona ma kochanka a maz kochanke corki sponsorow Boze co sie tutaj dzieje narodzie wybrany!!!!!!!!! potrzeba odnowy!!!! za cudzolostwo kara smierci albo dozywocie sponsoring 25 lat w kamienilomie wojtyla sie wgrobie "przewraca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia111111
ej no sorry ja jakos na studia zarobilam w sklepie spozywczym siedzac na kasie i tez bylo!!! gowno prawda ze laski robia to z przymusu, jak ktos ma swoja godnosc to w inny sposob znajdzie kase!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to Twoje qrwa to się napewno nie przewraca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One same sobie są winne bo w tym kraju jest masa ludzi którzy pracują i zarazem studiują a one idą na łatwiznę bo im po prostu robić się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy mądrzy jesteście
od razu zaznaczam, że nie utrzymuje sie ze sponsoringu czy tez prostytucji, ale ja np. nie mam szans na pracę więc to wcale nie jest takie latwe. Studiuje dziennie, wynajmuje pokój i żeby przezyc skromnie to miesiecznie potrzebuje 800zł, a kto mnie zatrudni na etat jesli studiuje dziennie? A z pracy dorywczej tyle nie zarobie. Rodzice tez mi nie pomagają już i sama nie wiem co by bylo gdyby nie koleżanka do której mogłam jeździć za granice do pracy, tak więc nie piszczcie że to takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia111111
czemu nie mieszkasz w akademiku???? nie masz stypendium???? dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropos temaciku
szukam sponsora :D bo mnie sie tipsy wczoraj połamali i nie mam keshu na nówki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie co wy
co wy gadacie, przecież seks to sama przyjemnośc a i odstresowac się można przy tym i jak widać zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy mądrzy jesteście
wanilia, nie mam stypendium żadnego, ale to dość skomplikowane dlaczego, w każdym bądź razie nie otrzymuje pomocy finansowej od nikogo i naprawdę nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia111111
sciemniasz- skoro jestes taka biedna to stypendium ci sie nalezy i na akademik i na wyzywienie wiec nie zawracaj gitary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy mądrzy jesteście
nie nalezy mi się z powodu tego, że moi rodzice mieszkają na wsi i mają na siebie kilka hektarow ziemi i według państwa czerpią z tego jakieś sumy a to jest nieprawda, tak więc jak nie znasz sytuacji to nie pisz że ściemniam. Poza tym co cię tak boli że ktoś może nie mieć kasy? Ja napisałam chyba wyraźnie że jakoś sobie radzę, ale latwo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciup1q111
przyjemne z porzytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre_wawa
A ja mogę zasponsorować studenkę z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×