Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cieekkkaaaawwwssskkkaaaa

ile czekac na seks?

Polecane posty

Gość moim zdaniem powinnas sobie
Aldonka, tak, jest superskuteczna, tylko że 50% Europejczyków jest zakażonych hpv i 20% wszystkich Polek choruje na raka szyjki macicy. To pewnie z tej skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to małolaty uprawiaja peting. o Boże, już nie wiem co Ci napisac autorko tematu!! Skoro namawiał Cię na robótki ręczne i na sex i nie zniósł odmowy to co to za miłość, to jak on cię kocha że ma w dupie Twoje zasady? Znajdz sobie kogos godnego siebie. Nie jesteś jedną wielką WADĄ, każdy tu piszę co myśli z każdego postu powinnaś wyciągnąć chociaż trochę nauki. Może to po prostu nie jest facet dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka, tak, jest superskuteczna, tylko że 50% Europejczyków jest zakażonych hpv i 20% wszystkich Polek choruje na raka szyjki macicy. To pewnie z tej skuteczności. Może i masz rację, ale nie zakładaj z góry że każdy facet ma HIV. Trzeba się zabezpieczać ale nie popadać w paranoję!! W życiu bym nie sypnęła takimi statystykami jak ty teraz a mimo to żyje, nie jestem na nic chora a od ponad 10lat byłamw różnych związkach i nie trafił mi się nikt z żadnym syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiieeekkkaawssskkaaaa
no wlasnie ja wciaz do tego zmierzam, ze nie przespalam sie z nim, bo nie wydaje mi sie, zeby mu na mnie zalezalo, A NIE DLATEGO ZE JESTEM JAKAS OZIEBLA! Tylko chcialam go bardziej wyczuc. No i skoro palant mnie zostawil, to chyba nie bylo to z mijej strony bardzo glupie posuniecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zawiódł Cię teraz to pomyśl jak było by póżniej, może dużo gorzej. Jeśli by mu zależało - poczekałby, nawet jakby miał zacząć własnoręcznie uprawiać rękodzieło... Więc wychodzi na to, że dobrze zrobiłaś. Na pewno jeszcze spotkasz kogoś wartego Twego dziewictwa, będzie dobrze :) MUSI BYĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiieeekkkaawssskkaaaa
aldonka, dzieki, wlasnie o to mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weż moje, zostań dziewicą dożywotnio, bo zemrzesz z żalu, że tyle czasu straciłaś, :D:D"D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiieeekkkaawssskkaaaa
bmblondyn, a co to ma wspolnego z dozywotnia dziewica? Ze nie dałam sie przeleciec głupkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym poście napisałaś, że inni faceci, czekają na swoje dziewczyny, więc się mylisz. Robią sobie dobrze na boku, tylko takie naiwne dziewczynki jak ty wierzą że krasnoludki sikają do mleka, żeby się zsiadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem tylko pierwszą wypowiedź autorki. Facet dobrze zrobił - jeśli Ty pozwoliłaś na \"robótki ręczne\" w niespełna miesiąc znajomości, to czego on ma się po Tobie spodziewać? Nie rób teraz z siebie dziewicy! Jak się powiedziało \"a\", bo trzeba powiedzieć i \"b\". Gdybyś wolała zaczekać z seksem dłużej, to trzeba było zaczekać - \"robótki ręczne\" to też seks - my faceci tego nie dzielimy na \"przyzwoity\" i \"nieprzyzwoity\" seks. Masz już 29 lat i tego nie wiesz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem powinnas sobie
Lepiej umrzeć dziewica niż zadawać się z debilem0 takie jest moje zdanie. Gdybym miała wybór: face6t idiota albo wibrator, wybrałabym dożywotnio to drugie. Przynajmniej mniej trzeszczy:O Aldonka, tego, czy nie jestes nosicielką hpv i czy nie zachorujesz na raka szyjki macicy teraz nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem powinnas sobie co ty!!!! należysz do ruchu zdeprawowanych feministek masochiostek czy jaka cholera! coś się mnie czepiła, nie mam żadnej choroby i nie wiem czy się badałam czy nie bo skąd masz to wiedzieć. chcesz zyć przekonaniem ze gdzie sie nie dotkniesz tam sie czyms zarazisz, chcesz umrzec z błoną dziewiczą - ok, twoja sprawa, mi nic do tego. twoje zycie, tylko masz jakis spaczony umysł tymi chorobami co jest niepokojące, naprawde, może sama coś nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumeczka
to tak jak kiedyś była dziewczyna, która pisała, że czuje się dziewicą, bo nie wpółżyje .... tylko od czasu do czasu swojemu chłopakowi robi takzwanego \"loda\"......hahaha... i że potępia koleżanki, które nie są dziewicami i nie dochowują czystości do slubu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, facet tam na boku rucha co popadnie a tu świętoszka zgrywa że tak, on do ślubu w czystości... Dla nich sex to czysta fizjologia ;) ok, żart. Ja uważam że tzw. laska to jest coś bardziej osobistego i takiego no nie do zrobienia przy pierwszym starciu, bo w końcu raz - że praktycznie zaspakaja się tylko jedną osobę w całości, a dwa - ... no nie wiem, samo jak to brzmi: noo, zrobiła mi lachę... albo : noo, poszliśmy do lózka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem .... jakaś zbzikowana baba, coś z bania masz nie teges, żyje już 46 lat, miałem kilka partnerek i jakoś nie zachorowałem, ale jak się coś do siebie przywołuje to w końcu się to znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem powinnas sobie
No dobra, a robiłaś sobie specjalne badania na nosicielstwo hpv? Jeśli masz lub kiedykolwiek miałas w cytologii grupę 3, to prawie na pewno masz hpv, na 90%. Takich testów nie robi nikt, bo ludzie to olewają, a testy sa bardzo drogie i trwają długo- kosztują ponad 1 tys zł. Stąd wiem, ż eich nie robiłas. Nie mówię, że jesteś chora, ale skoro ponad połowa wszystkich ludzi w Europie jest nosicielami, to osoby, które sypiają z kilkoma partnerami, mają praktycznie pewność, że się zarażą. Poza tym już nawet nie chodzi o to, ja się na hpv po prostu zaszczepiłam. Wątek chorób nie jest tutaj najwazniejszy, po prostu o tym napomknęłam. Bo jak ktoś chce seksu, to się musi liczyć z róznymi konsekwencjami. Ale dalej wmawiajcie ludziom, że nie ma problemu, a potem: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3977108 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem powinnas sobie
bmblondyn, a skąd wiesz, że nie masz akurat hpv, zadam pytanie ponownie: czy robiłes specjalne testy? Bo jak nie, to nie wiesz o tym. U facetów akurat większość chorób i zakażeń wenerycznych nie daje żadnych objawów. Tobie nic nie będzie a żona zejdzie na raka szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto ty jesteś bardziej przewrażliwiona niż moja żona pielęgniarka, masz natręctwa jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy wiesz... można się np. zabezpieczyć... ?? Co ty na to?? Mozna też dezynfykować wibrator w spirytusie i dawaj go! Ja tam jestem zwolenniczką żywego ciała i organu, wibrator oglądałam tylko za szybą w sex-shopie i mam nadzieję że nie będę go musiała nigdy używac. Myślę, że gdybym byłą chora to już bym kogoś zaraziła, poza tym zawsze uważałam, nie puszczałam się z kims popadnie więc nie mam tak spaczonego umysłu dziwnymi tematami jak niektórzy (...) Może powinnaś sobie znależć końcu jakiegoś żywego wibratora, wierz mi że i humor Ci się poprawi i przestaniesz wertować siec w poszukiwaniu coraz to nowych problemów i sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra też kiedyś była dziwna, ciągle szukała sobie jakiś chorób, chodziła po szpitalach, wiecznie narzekała na wszystko, siedziała w domu ciagle przy kompie na jakiś durnych grach. Ale w końcu poznała faceta, mają już dziecko i jest szczęśliwa. POlecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem chory na hiv i mam mechanizmy obronne organizmu niezachwiane, więc nie popadam w przesadyzm, bo musiałbym skoczyć, a mi się do tego nie śpieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem powinnas sobie
No na hiv nie, ale na hpv- tego nie wiesz:P Nie wertuje sieci, chociaz tak, wiem- tylko z tąd da się czerpac wszelkie informacje. Zwłaszcza te o zdrowiu. Żal mi potem takich kobiet, co to najpierw myslą, że ruchanie je tak rozwesela, a potem za 20 lat juz seks przestaje je interesować i okazuje się, że sa chore. Niestety, ale takie jest życie. Kiedyś w telewizji usiłowano pomóc jakiejś Ukraince czy innej babie ze wschodu, co to samotnie miałam 2 dzieci, każde z kims innym i płakała, ze ma raka szyjki macicy i umiera i nie stać jej na leczenie. Trzeba się było nie puszczać:O Ale jak kopulowała, to pewnie jej było wesoło. Nie chce mi się już dyskutować na ten temat- róbcie, co chcecie, nie interesuje mnie to za bardzo:) Ale to musi być straszny żal spędzić całe życie z takim frajerem jak np. bmblondyn:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę przeżyć 50 lat ale szczęśliwa i zadowolona, a nie 87 lat i samotnie, jako dziewica z książką o chorobach w ręku. Każdy ma swoje życie i przeżyje je jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kiedyś koleżankę
miała 4 facetów, z 4 wzięła ślub i była bardzo zadowolona, zachorowała w wieku 24lat na raka szyjki macicy. Nie wiem skąd ten stereotyp ze 50latki chorują na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu co innego pisane, jedna sypia z kim popadnie i dożyje sędziwego wieku w zdrowiu, a inna z jednym - a akurat zakażonym. Samo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
jestem troche starsza od autorki i już dawno nie jestem dziewica. Spotykam sie z kims od 2 miesięcy, ale.. własnie. ja tak prawde mówiąc nie wiem czy jesteśmy parą czy nie. Czasem facet zachowuje się jak partner a czasem jak kolega. I chociaż brakuje mi seksu, nie jestem w stanie iśc z nim na całość dlatego że nie wiem do końca kim dla niego jestem. facet pewnie długo nie wytrzyma i da sobie ze mną spokój. I co na tym tracę? pare zbliżen i niespełnione nadzieje na związek? trudno, wole poszukac innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświarczony:D
Kobieca logika ... "Dam mu po 3 miesiącach, bo po miesiącu nie wypada". Nie dziwie się facetowi, machasz mu ręką na kutasie a cipę traktujesz jak święty ołtarzyk. Rozumiem jeszcze gdybyś miała 15 lat ... Ehhh kobiety, kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany85
Witam. Jestem facetem, miałem dotychczas jedną kobietę. Zaczęliśmy się spotykać, gdy mieliśmy po 23 lata. Z "pierwszym razem" kazała mi czekać 2,5 roku. Co o tym sądzicie. Wydaje mi się dość grubym przegięciem tak z dzisiaj patrząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×