Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łyżeczka____mniam

układ z żonatym

Polecane posty

Gość łyżeczka____mniam

Czy są tutaj jakieś młode kiobetki, które są/były w związku/układzie ze starszym, żonatym mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
co to jest uklad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żonka
Ty to nazwasz "układ" ? Nzawij po imieniu jeste s KOCHANKĄ ! Wyciągasz ręce po nie swoje ! Zabierasz męża i prawdopodobnie ojca dzieciom A tak robią tylko SZMATY i ZDZIRY ! Juz wiesz jaki to jest układ ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś KOORVĄ
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
eee ona jest chyba w ukladzie sponsorowanym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on i tak wróci do żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała żonka chyba ma złe doswiadczenia.Stary chyba w bok skoczył. Łyżeczka spytaj lepiej czy są tu takie co nie miały.OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valenciana
nie mlode kobietki, a bezplatne wory na sperme, ktore rozkladaja sie za nic w zamian. Zonka przynajmniej korzysta z kasy faceta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lzeczka jest takich tematow pelno na kafe:) ci jak to napisalas \"starsi zonaci mezczyzni\" to dosperaci,lub faceci szukajacy darmowego pieprzenia lub nimfomani:) nazywa sie ich leszczami bez jaj :D bo jaj im brakuje zeby odejsc od baby ktora juz ich nie pociaga fizycznie ale jest im wygodnie :D to takie namiastki mezczyzn ;) mozna sie w takich zakochac,lub zaangazowac w taki zwiazek ale zawsze na krutka mete,potem jest cierpienie a po jakim czasie przychodzi oswiecenie:D i ten ideal okazuje sie zwyklym smiertelnikiem:) tylko bez jaj ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-jestes dla niego młodym ciałem do.....wiadomo czego -jestes odskocznią od zycia codzienniego -on nigdy nie zostawi zony i dzieci bo...... (tutaj wpisz co chcesz) - minie sporo czasu zanim sie zorientujesz ze cie oszukał -w swoim zyciowym CV kiepsko wyglada romans z zonatym zyczę zdrowego rozsadku i powodzenia......ty no nie mów ze nie stać cie na faceta w swoim wieku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
facet no wlasnie nie stac pewnie ze starego ma korzysci...finansowe pewnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żonka
Mylisz się, nie mam zadnych ZŁYCH doświadczeń, wręcz przeciwnue, mam bardzo udane małzeństwo ! Ale sama myśl że taka ZDZIRA miałaby to zepsuć wqrwia mnie tak, zebym jej pysk skuła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za bledy ;) babeczki a wy jej tak nie jedzcie :D jak by wasi nie szukali to by nie znalezli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiadam tylko raz
Wyjdź z tego układu bo będziesz cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
a co Twoj znalazl? a niech idzie jak chce..na razie nic mi nie wiadomo ale jak se znajdzie to zatrzymywac nie bede:Djak ktos lubi uzywane to voila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żonka
SUKA jak nie da to pies nie weźmie stare ale prawdziwe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
eee a po co pretensje?tylko niech zakonczy najpierw zwiazek ze mna:Dbo ja nie lubie sie dzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_żonka Dlaczego uważasz ,że to wina kobiety z którąten facet boki robi.A może to wina kobiety z którą jest. Albo żadbej bo facet jest po prostu MEGAgamistą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żonka
odpowiedziałam powyżej, ale jemu bym ez pysk skuła a z jakim skutkiem to jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_34
Jestem po slubie 9lat i wdałem sie w romans z mlodsza ode mnie o 15lat fantasyczna kobietą, trwało to 1,5roku. Do dzisiaj nie wiem czy zrobilem dobrze, pozwalając jej odejsc, a sam nie rozwodząc się z zoną. Nie wiem i nigdy sie nie dowiem czy to byl dobry wybór ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żonka
Taaaaaak ..... bo ma złą zone, która go nie rozumie i nic ich nie łaczy, żona go nie rozumie :( zona jest beeee :( i wogóle ma nieudany związek 😭 Taki sam chooja jak K. Marcinkiewiewicz !!! chooj zostawił żone z 4 dzieci dla młodej doopy i powiedział ze to wina rodziny . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
on 34 wlasnie w tym problem robta co chceta ale miej jaja i najpierw skoncz jedno zeby zaczac drugie dla mnie tacy jak Ty to cioty poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolzaa
mala zonka w tym akurat sie zgadzam :) wlasnie to jest to ,ze zaden z nich nie przyzna sie ze mu nudno tylko zawsze jedna gadlka zona nie rozumie doopy daje nie tak nie lubi seksu blablabla miejcie chlopy odwage a nie tu sie doopczyc po katach a potem do domku z podkulonym fiootkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-jestes dla niego młodym ciałem do.....wiadomo czego -jestes odskocznią od zycia codzienniego -on nigdy nie zostawi zony i dzieci bo...... (tutaj wpisz co chcesz) - minie sporo czasu zanim sie zorientujesz ze cie oszukał -w swoim zyciowym CV kiepsko wyglada romans z zonatym zyczę zdrowego rozsadku i powodzenia......ty no nie mów ze nie stać cie na faceta w swoim wieku amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wku....
jak piszecie fiootkiem, co to ma kurwa być? fiutkiem, kurwa, --u-- nie umiecie pisać czy jak? szpan taki ? małolaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgzfn
Nie piszcie, ze kochanka nie korzysta, bo ja korzystalam materialnie przez 3 lata...i nie mowcie, ze i tak wroci do zony, bo w koncu, jak doroslam to postawilam ultimatum - zaraz papiery rozwodowe byly w sadzie, i teraz od trzech lat jestesmy razem, planujemy slub i dzieci. Co daje razem ok. 6 lat wspolnego zycia:) mlodziencza zabawa (czy jak to nazwala autorka - uklad) zamienila sie w chyba...milosc zycia:)..ale cholera wie...moze mnie tez kiedys zostawi jak ta zone? wprawdzie naprawde ja kocha...ale warto byc nastawionym na wszystko, ale byloby to tak samo prowdopodobne w przypadku KAZDEGO faceta, nie tylko tego z przeszloscia:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_żonka
nie fiootkiem tylko CHOOJEM ! Takim samym jak jest to sam CHOOj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgzfn
naprawde MNIE kocha..mialo byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×