Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dubduss

dziewczyny ktore farbuja wlosy na czarno

Polecane posty

Mam ogromna prosbe czy moglybyscie doradzic mi jakas dobra farbe do wlosow?Dotychczas farbowalam czarna lub granatowa czernia firmy Pallete i bylo ok.,ale ostatnio mocno zrazilam sie co do farby firmy Joanna Naturia czarny bez dostalam takiego uczulenia po tej wlasnie farbie ze szkoda gadac powychodzily mi po niej same rany i krosty dodatkowo popuchnelam na twarzy wygladalam jak...szkoda gadac:(przestrzegam przed ta wlasnie farba teraz boje sie nawet zafarbic ta Palleta co po niej mi nic nigdy nie bylo ? prosze doradzcie mi jakich uzywacie czarnych farb moze Garniera albo Henna ziolowa ale slyszalam ze ona tez nie jest dobra nie jest taka jak kiedys ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Safiry
Ja od kilku miesięcy używam Safiry 2/0 Aksamitna Noc. Wcześniej używałam Pallete Deluxe, ale był jakiś taki motyw, że chwilowo wycofali mój ulubiony kolor ( wtedy miałam ciemny brąz nie czarny), wtedy właśnie wpadła mi w ręce Safira, kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Tylko nie każdemu niestety ta farba pasuje. Moja siostra kupiła, fakt inny kolor, ale była niezadowolona. A ja sobie moją bardzo chwalę i jak kiedyś postanowią ją wycofać to chyba będę protestować przed bramami Proctera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×