Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyszłam z kąpieli

zaczyna mnie to wku*****

Polecane posty

Przyjaźni między byłymi nie powinno być jednak :o Nie wiem, co sobie myślałam :o Zagadał do mnie na gg niby od niechcenia, a potem oświadczył, że ma jakąś nową i chodzi z nią na kurs tańca (bla bla bla), a jak do niego \"acha\", bo co miałam powiedzieć? Mi by w życiu nie przyszło do głowy, żeby jego informować, że znalazłam sobie nowego chłopaka i razem skaczemy na bungi :o Nie wiem, czy ja jakaś jego koleżanka teraz jestem, czy chciał mi przed wyjazdem dać specjalnie \"w ryja\", za to, że zerwałam z nim, bo chciałam pojeździć po świecie, a on tylko by siedział na dupie w domu i oglądał mecz. Zerwać kontakt zupełnie? Tak po 6 latach znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pathetic
nie utrzymuj z nim kontaktu przez gg nic nie pisz nie odpisuj bo po co ma ci gadac... a pzreciez codzienie chyba nie spotykacie sie paczka to raz na jakis czas mozna to przebolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
no wyszłam, na Boga, a ja Cie mialam za silną konkretną babkę! no i po chu...steczke Ci taka przyjazn?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lily Rose
Na jednym z topików atakują nie kumam. A Ty nic nie zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? Nie to mnie denerwuje, że ma dziewczynę, tylko to, że mi o tym pisze (tak niby ":przypadkiem" a tak sztucznie, że szok) i stawia mnie w takiej sytuacji, że nie wiem, czy mam mu pogratulować, czy jak się zachować. Poza tym dobrze wiedział, że będę organizować spotkanie, więc może chciał uprzedzić fakty, że kogoś przyprowadzi :o ze spotkania pewnie będą i tak nici, ale gdyby się odbyło, to nie wyobrażam sobie zapraszać jakąś obcą dziewczynę na imprezę pożegnalną do mojego domu, bo to z założenia miała być kameralna impreza.... nie wiem na co mi ta znajomość i przy pierwszej nadarzającej się okazji to urwę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąpana- pozjadałaś wszystkie
rozumy, znasz wszystkie możliwe pytania i wszystkie możliwe odpowiedzi, a nie wiesz jak postąpic z bylym facetem. Powiedz mu to, co mówisz o mężczyznach na tym forum, na pewno już więcej ciebie nie zaczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąpana- pozjadałaś wszystkie
zresztą już się nie zamierzam dzielić moimi mądrościami, bo znikam stąd na dłużej.... i tak osattnio tu nie przesiaduję To ogromna strata dla forum. Będzie mi Ciebie dotkliwie brakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaans
dobrze , że facetowi dałaś spokój , może teraz sobie mecze spokojnie oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już prawie rok temu, z tym że jeszcze próbował mnie na sylwestra zaprosić, więc wtedy nie miał chyba jeszcze tej panny... po prostu to takie dziwne, że mi o tym pisze... ale w sumie to wszystko mi jedno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×