Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

wstrzasnieta i zmieszana posluchaj tej co teraz ci wyslalam ale uwaznie ;) Normalnie o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
ta piosenka: Zostan,cos pieknego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana widzę, że słuchamy podobnych utworków :) Żebrowskiego lubie, a Wydrę słuchaliśmy z Exem, najbardziej lubię: Szkoda słów, Staram się nie myśleć, Ty czy Ja, jego piosenki mają takie chwytliwe teksty ... Ramonka - Wydra specjalnie dla Ciebie, wejdź sobie na jakąś stronke z tekstami, nawet nie słuchaj tylko poczytaj o czym śpiewa:) a ponadto Farba - A jeśli to nieprawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Nie bój się wszystko Ci dam nawet jeśli czegoś nie będziesz chciał Jutro już i nie każdy zły sen jestem tu lecz czy ty tego chcesz Takie to zyciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
StaramSięNieMyśleć : Bo tylko faceci maja najpiekniejsze glosy,zeby spiewac o milosci, a Szymon Wydra nie tylko ma glos, ale jest bardzo meski...No tak , tonacy brzytwy sie chwyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://herus.wrzuta.pl/audio/2DmKgQayHg/iga_porada_maly_ksiaze_roza Kiedyś niewiadomo skąd, ze wschodem słońca przybyłam tu zanim spotkałam Cię stroiłam się dobierałam strój Abyś gdy, gdy mnie tylko poznasz cały mi sie oddał! już wtedy potrzebowałam Cię, abyś mnie ochronił bo tylko w Twojej dłoni znaleźć mogłam ciepło aby kwitnąć tak dla CIEBIE i tylko Twoją być! I pamiętam, że gdy tamtego dnia zbudziłam się a obok byłeś Ty wstydziłam sie było głupio mi A dziś sama nie rozumiem, jak przez własną dumę mogłam Ciebie zranić i przepraszam za to że za to że kłamałam za to że krzywdziłam i dziś już nie ważne że kochałam że byłeś dla mnie wszystkim w co wierzyłam Spokojnie odejdź już spokojnie zostaw mnie! zostaw mnie samą bo na to zasłużyłam! Idź i bądź szczęśliwy szczęśliwy bądź, a gdyby kiedyś coś złego działo się to wróć będę czekać! Przepraszam za to wszystko nie umiałam inaczej proszę odejdź już nie chcę byś widział jak płaczę! a gdy będziesz daleko o jedno tylko proszę pamiętaj patrząc w gwiazdy że KOCHAM CIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
mała555 : Ta piosenka bardzo odzwierciedla mi Twoj charakterek i Twoja przebojowosc, my tu wszystkie sluchamy jakis smetnych piesni, a Ty ...lalala,az tanczyc sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
bolijakdiabli - ucieklas? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: Ja ta piosenka na okraglo sluchalam, nigdy nie przypuszczalam, ze on odejdzie i stanie sie tak jak w tej piosence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała555 hehehehe Puscilam sobie tą Twoja piosenke I na poczatku tam Gwizdaja I moja psina aż przybiegla :D:D:D:D:D:D:D HAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
i tylko Twoja byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Dajmy juz spokoj z tymi piosenkami, wygladam jak krolik wielkanocny,mam cale oczy czerowne od placzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja celowo nie słucham teraz smutnych piosenek, bo wtedy o nim myśle i płakać się chce, ostatnio np w szkole na konkursie zaczeli śpiewać i grać na gitarze "Nothing Else Matter" (Metallica) i aż musiałam się chować za książką bo mi łezka poleciała :( gdyby ktos nie kojarzył: http://kstanisl.wrzuta.pl/audio/shX6jXxPNn/019_-_metallica_-_nothing_else_matters pod spodem jest od razu tekst... i te słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana a posluchalas tej ostatniej tej co on mi kiedys wyslal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama:Slucham jej wlasnie,super prezent Ci zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana wiem 😭 Dlaczego teraz tak nie zrobi Dlaczego do jasnej cholery Ja czekam za Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama u mnie plany na jutro bez zmian, czyli spotkanie z Ex... :) - nie wiem dokładnie, co, gdzie i jak - mam dowiedzieć się na miejscu wszystkiego - ale to wieczorem, bo wcześniej na uczelnię, później do znajomych, a jak się nie będzie kleiła gadka z Exem to ucieknę na imprezę z koleżanką :) Piosenke O tym księciu też słyszałam, ogólnie to lubie takie dołujące, ale słucham ich tylko wtedy gdy jestem szczęśliwa ( tak, by była równowaga:P ) , gdy jest mi smutno to słucham szybkich utworów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
mala555:Nothings else matter, to jest kultowy hit...wersja symfoniczna w dodatku...ech...przy tej piosence spedzilam najlepszy okres w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Bo Ty, dajesz szczęście Mi, Chce zostać z Tobą gdy, tworzymy wspólne My, Od początku właśnie Ty, wmawiałeś miłość Mi, Chcesz zabrać z każdą z chwil, Nie pozwolę na to Ci, Gdy Ty, zabierasz mi mój świat, Ja ratuje mimo ran, Swobodą nie ma bram, spełniać Nasz dawny plan, Pomimo Twego 'Nie', Ja staram ciągle się, Zatrzymać w sercu Cię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis jeszcze wieczorem kolezanka wyciaga mnie na spacer Nie chcialam isc ale mnie namowila a jestem taka ze nie umiem odmowic :O 13piątek pewnie jeszcze go gdzies zobacze z jakąs Cizią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×