Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość ona porzucona 26
i prosze napiszcie cos do mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
bolijakdiabli ekspresowy skrot :) 20stycznia stwierdzilam,ze musze przemyslec - 2 tygodnie nie odzywania sie do siebie. 2 lutego spotkanie - tak jak mowisz, czuje sie juz pewien dystans, ale ja wiem,z e to on. niestety, z jego strony opadlo zaangazowanie i mowi mi, ze nie wyobraza sobie ze mna przyszlosci. rozstanie. 6 luty-on prosi o spotkanie, ale w celach "kolezenskich" - czy ja sie dobrze czuje. ja odmawiam. do dzisiaj zero kontaktu... dla mnie to chyba lepiej, bo cierpialabym spotykajac sie z nim jako znajomi.ale nie chce niczego przekreslac. chce przeanalizowac wszystko i daltego chce kupic ta ksiazke - zeby ew. gdy sie kiedys zejdziemy wiedziec, co bylo nie tak, albo zeby w przyszlych zwiazkach wiedziec czego oczekuje itd. kocham go barddzo, ale go nie zmusze przeciez.. a tobie zazdroszcze iw iem, jak cudownie sie teraz czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona porzucona 26
prosze was, napiszcie cos do mnie bo zawriuje :O moj stan zamiast sie poprawiac to tylko sie pogarsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
bolijakdiabli : Nawet nie wiesz kobieto, jak sie ciesze, ze Ci sie ulozylo. Teraz juz tylko bedzie lepiej, i wiesz co?Mysle,ze ten Twoj facet jest wartosciowym czlowiekiem, a nie byle jakim tchorzem!!!! GRATULACJE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani 🌻 kaniuga gratulacje 🌻 bolijakdiabli gratulacje wiedzialam ze sie uda No to zaczyna sie cos dziac powoli na naszym topicu :) U mnie bez zmian Nadal cisza i nadal dołek na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana zeby tak u nas zaczelo sie cos dziac :O A tu cisza co nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
bolijakdiabli : i tak mysle, ze dobra leture podalas nam na ten jutrzejszy walentynkowy dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramonka jutro kolj na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Oczywiście miało być kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: U mnie tez cisza i tez mam dola. Pod tym wzgledem jestem bardzo scentralizowana z Toba, jak Ty masz dol to ja tez:(:(:(:(Prawie jak siostry:)Boje sie jutrzejszego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis czuje sie fatalnie coraz gorzej ale postanowilam ze nie bede zasmiecac juz topicu moim zalem i marudzeniem wtule sie w poduszke i sie wyplacze po raz setny chyba juz dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana oj kochana nic mi nie mow o jutrze 😭 a moze zrobisz tak jak ja?? Czyli wielki kubel lodow czekoladowych chipsy cola i ogladanie horrorow zeby nie widziec tych romansidel w Tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Kaniuga: teraz ten topic to juz nie dla Ciebie,szczere gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Jutro mnie tu nie będzię , ale będę trzymał za Was kciuki dziewczyny i jestem pewien że ten magiczny dzień przyniesie Wam zmiany- na lepsze oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Kaniuga: teraz ten topic nie dla Ciebie, szczere gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 ja Tobie i wszystkim tez zycze duzo duzo szczescia a co do mnie to hmmmmmmmm napewno nic sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona porzucona 26 szczerze współczuję, przeczytałam Twoją historię, dobrze radzili Tobie na topiku, żeby NIE rozpamietywać, nie myśleć o nim, on nawet tego wart nie jest, zauroczył się w kimś innym - takie sytuacje lubią się mścić, więc najprawdopodobniej albo pewnego pięknego dnia on potrakuje ją tak samo jak Ciebie albo ona jego. RamonaSama Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
ramonko przyjdzie. wiesz to musi nastąpić jutro. pewnie Twój ex tez cieerpi , ale jutro raczej nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama:Jutro pojde cos zjesc do jakiejs restauracji, pozniej pojde na zakupy i kupie sobie horrory i jakies dobre winko, czyli czesciowo spedze ten czas tak,jak Ty...I jeszcze jedno, Zrobie sie na bostwo, bo sie bardzo zaniedbalam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana wiesz ja tez sie juz nie stroje bo po co nie ma juz jego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 moj Ex nie cierpi mu jest dobrze dlatego milczy i jutrzejszy dzien nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ja jutro wyślę życzenia, ale tak szczerze, to na nic już nie liczę, lecz niech wie że Ją kocham , najwyżej jeśli ma kogoś nowego to sie ze mnie pośmieją:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Krzycho40: Wiesz, ja bym bardzo chciala, zeby moj kotek podchodzil do mnie, tak jak Ty podchodzisz do swojej kobiety,to jest naprawde slodkie i mnie to rozczula. Kiedys musi Cie spotkac nagroda za to, przeciez nie moze byc inaczej. A do reszty: Co to w koncu robimy jutro?Wysylamy te walentynki do tych naszych milosci, czy bezczynnie czekamy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Ramona skąd wiesz że mu dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: to jutro musimy wygladac wystrzalowo, Ty przeciez jedzisz na wyklady, a ja ide na miasto...Zrobmy to dla siebie i dla naszego...otoczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana ja zostaje w milczeniu Nie wysylam nic nie chce mu truc życia ani tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
dziewczyny - moja rada wyślijcie wieczorem i wyłączcie telefony zeby nie czekać na odpowiedż, niech wiedzą że ich kochacie. Czy to wstyd? Ja ddawno odrzuciłem swoją dumę , ale co mi to daje??? No cierpię i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×