Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

zostawiona-- ja tez z checia bym sie napila ale po 1- nic nie mam a nie chce juz mi sie wychodzic a po 2- boje sie, ze po %%% cos glupiego odwale. Ramona-- z tym smsem to moze byc tak jak pisze dziewczynyyy- moze on chce Cie sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego miłość tak boli? ja to już do konca zycia będę taka nieszczęśliwa:(a tak chciałam mieć rodzinę kochac i byc kochana a został mi tylko ból,cierpienie i ta moja samotność....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykręcona ale ja dostalam ta wiadomosc na GG z jakiegos numeru obcego zastanawiam sie czy wyslac mu kartke na Nk ale anonimowa jak myslicie?? Dalej bo nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciaku-- ja po moim pierwszym powazniejszym zwiazku dochodzilam do siebie...3 lata!! Z tym, ze u nie wygladalo to tak, ze ja nie wspominalam, nie przegladalm zdjec, itp, tylko mialam jakas taka blokade, ze nikogo nie chcialam, bo balam sie, ze znow sie nie uda :O Glupia bylam i starcilam troche czasu, a jakby nie patrzec, lata leca... Ja juz do najmlodszych nie naleze i co...? I stara panna zostane chyba z moim "szczesciem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona-- no tak, moze wyslal wiadomosc z innego numeru wlasnie po to zeby sprawdzic, moze myslal, ze cos odpiszesz. A co do NK to ja bym nie wysylala kiciaku-- ja nawet znajomych zadnych blizszych nie mam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i napisalam tam tak "Tylko 2 słowa Kocham Cie a te 2 słowa znaczą wiele" czy co innego napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona-- no moze oczekiwal jakiejs konkretnej odp, np "spadaj" albo cos o przeciwnym znaczeniu. Wiesz, chcial wybadac jakie masz nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykrecona- no własnie ja tez do mlodych nie naleze i mam tego swiadomosc i to mnie jeszcze bardziej dobija:( a faceta innego nie chce,wiem,że to chore bo po roku to powinnam jakos trzezwiej myslec ale ja jestem taka,ze jeszcze zyje nadzieją... A Ty az 3latka dochodzilas do siebie?Jejku to napewno nie bylo latwe ale podziwiam Ciebie,że dałas radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykręcona ja odp dokladnie tak "kim jestes" "jaka walentynka o co chodzi i kim jestes" ""daj mi jakis znak" jak mam o co kolwiek zapytac jak nie wiem kim jestes. Nie bawia mnie takie żarty" ale zadnej odpowiedzi nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona-- napisalam przeciez, ze ja bym nie wysylala kiciaku-- wiesz, z poczatku bylo najgorzej a pozniej to bylo mi nawet dobrze samej z soba. A ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja wrócilam z picia rodzinką proecenty uderzaja mi do glowy ale to lepiej bo jakos pozytywnie jestem nastawiona... od ex dostalam kartke z przeprosinami... szczegółów na foru mnie bede pisac odpisalam mu ze przesmysle... potem wyslalam meila ale tez nic szczególnego... ciesze sie ze jakos sie trzymacie! Ja mam odjazd po martini ze chocho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykręcona- 27 juz:( normalnie przeraza mnie przyszłosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co ja odpisalam?? bo ten ktos napisal tak "to tylko Walentynka.....jesli jej nie chcesz to to skasuj ..a jesli....??daj mi jakis znak!!!!!!!!!!!!!" a ja odpisalam tak "kim jestes" "jaka walentynka o co chodzi i kim jestes" ""daj mi jakis znak" jak mam o co kolwiek zapytac jak nie wiem kim jestes. Nie bawia mnie takie żarty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciaku - witam ja tez nie chce innego a po pierwszej młodzieńczej miłosci dochodzialam do siebie łacznie ponad 8 lat a dopiero po 5 byłam w stanie umówic sie z facteem na kawe bez wyraznego tesktu ale tylko po kolezeński...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciaku-- pociesze Cie... ja w tym roku koncze 29!! :O:O Stara panna jak nic!! :D:D Malo tego!! Mam kota!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona-- nie ta wiadomosc od nieznajomego dziwna... A sprawdzalas w wyszukiwarce czy sa jakies dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciaku - mam tyle samo lat hehe Wykrecona - ja sie trzymam jakos bo chce zyc mimo wszystysko... tylko tego jestem dzis pewna zyc mimo weszystko i kazdego dnia isc do przodu... nawet jak nei wychodzi i sie upada to wstawac i znów isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykręcona no wlasnie nie ma zadnych danych i jak dostalam ta wiadomosc to odrazu to gg bylo niedostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawionaa
zaczynam od nowa - gratuluje..:-) to juz chyba miedzy Wami bedzie dobrze, przynajmniej jest na drodze do tego..:) zazdroszcze i zycze szczescia!!:) Boze, ile bym dala, gdyby moj takie coś zrobił...:( chociaz to ja mam za co przepraszac, ale on nie chce mnie słuchać..:(:(:( kiciaku, wykręcona, Ramona i wszystkie - trzeba jakoś dać radę...tylko jak... jak to tak boli, tak okropnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde przez ta glupia wiadomosc teraz mam glupie mysli ze moze to on moze czeka kiedy napisze ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam-- dokladnie!! Malo tego!! isc do przodu z podniesiona glowa!! :D Tylko mnie najbardziej przeraza to, ze w tej chcwili, gdy potrzebuje z kims pogadac, to nikogo nie ma... I ta pustka w mieszkaniu... No ale ciesze sie, ze WY tu jestescie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam_od_nowa- 8lat???ja juz mam dosc a jak pomysle,że mialabym dochodzic do siebie 8 lat to po prostu załamka jeszce wieksza:( wykręcona- no to już mi trochę lepiej,ze nie jestem sama w takim wieku jakby nie było w grupie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wysle taka kartke na tej NK anonimowa i napisze tylko "DAJE ZNAK" jesli to on to bedzie wszystko jasne a jesli nie on to nie bedzie wiedzial o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×