Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość ewusiik
Rzucil mnie kilka dni po tym jak mnie zegnal na lotnisku mowiac kocham cie. Naprawde sie kochalismy a powody jakie podal to roznica wieku, charakterow itp. Od wrzesnia wciaz placze jak tylko o nim pomysle :( Pomimo iz spotykam sie z innym to chyba go nie kocham i w sumie nie wiem po co to ciagne. Chyba musze sie skierowac na jakas terapie bo nigdy nie przestane za nim plakac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusiik
chyba go nie kocham... co ja wogole pisze, napewno nie kocham obecnego i nie wiem po co sie spotykamy. Pisze juz bzdury -sorki za bledy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Kiciaku Ja 8 miesięcy i każdy dzień staje się gorszy ................................ Kochać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona - 3maj sie cieplo i do jutra,Dzieki za rozmowę:) Pa,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amor new - kurcze jestes facetem to powiedz mi co ja zlego zrobilam,ze nie mozemy byc razem:(???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak chciala kochac i byc kochanaa..czy to tak wiele..??????? W moim przypadku za wiele.....:(kurcze zycie plata figle ale zeby az takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Kiciaku Mi się nie udało utrzymać kobiety z którą byłem 11 lat, a i próbowałem naprawić to żebyśmy byli jeszcze razem ale.......... Czy jest co chcemy robić na niekorzyść dla naszego związku nie podświadomie rozwalamy ją albo ty albo druga połowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor new - a ile Ty masz latek jesli mozna zapytac tu tak na topicu bo szczerze nie mam sily na szukanie wstecz tak bardzo aby szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
kiciaku: odpisalam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
ewusiik: Jesli nie kochasz tego z ktorym sie teraz spotykasz to skoncz to, bo za chwile to on bedzie cierpial tak, jak ty teraz cierpisz. Nie unieszczesliwiaj innych ludzi. Mowisz, ze cierpisz pol roku..., ja przyjelam okres zaloby po moim rok, bo to jest tak, jak umiera nam ktos bliski, rok czasu potrzeba, zeby sie pozbierac, ale zapomniec nigdy sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
miniara - bez inicjatywy? ja sie od 3 miesiecy miotalam pomiedzy byciem z nim a zerwaniem - bo dal mi odczuc, ze nie jestem ta laska, z ktora chce byc. moze glupio zrobilam, moze moglam dalej to ciagnac i sie starac - ale po prostu juz ine moglam w ten sposob, czulam sie jak g... niechciana. wiec sama doprowadzilam do rozstania - on tylko potiwerdzil, ze nie jest mnie pewien. ja uwazam, ze to byla ogromna milosc z mojej strony - ale nie bylam super dziewczyna w tym zwiazku... nie wiem dlaczego, ale chyba to, ze faceci kochaja zolzy, to do konca prawda nie jest... a po co mam teraz wykazywac inicjatywe - boje sie odrzucenia, nie chce nic na sile, nie chce go przekonywac, plakac itd. po prostu brak mi na to sil. az mnie srkeca, zeby wiedziec, co u niego, ale z drugiej strony, to tylko powiekszy moje cierpienia... po prostu jak w matni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...probowalam teraz zadzwonic do Niego ale nic,poczta wiec sie wylaczam bo co ja moge powiedziec:((((((((To tak bolia;9a adobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
kiciaku: napisalam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
kiciaku: On pewni spi i dlatego Ci sie poczta wlacza, juz przeciez jest pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta - to nie to,ja wiem o co chodzi bo jestem naiwna i dlatego tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Kiciaku 31 latek już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)jak tutaj spokojnie. Amor new - to jeszcze mlody jestes jak na faceta i na pewno bedzieszz jeszcze szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amo_new
Dzięki Kiciaku !!! Też mam taką nadzieję, choć tęsknie i kocham cały czas. Ona ma 29 i szuka.......... a może już znalazła dlatego się tak zachowuje w stosunku co do mnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amor new - pamietaj,ze drugiego takiego jak Ty nie znajdzie:) a skoro szuka to juz jej wybor,widocznie szuka czegos innego w zwiazku,nie zalezy jej na milosciu,szacunku tak jak bylo miedzy Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amo_new
Kiciunia Masz rację coraz częstszej dostrzegam że człowiek jak jest dobry dla drugiej osoby to ta odpłaca się ale powodując cierpienie. Jest mi dobrze w samotności, przynajmniej mam spokój !!! Uciekam Miłego Dnia wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amor new - trafisz jeszcze na taka ktora doceni Ciebie,Twoj charakter i Twoje dobre serce i choc nie pokochasz juz tak mocno to szczesliwy i szanowany bedziesz:) Rowniez milego dnia zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Witam . A na której stronie jest Twój przypadek Kiciaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Pytam bo się pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
O nie ma nikogo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzycho40 - ja dolaczylam chyba na 147 . A u Ciebie jak?jakies zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Wczoraj po kilku sms moj była się odezwała i moze sie ze mną spotka w przeyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Boli Ja sie odezawłem w walentynki , ale ona nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×