Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna dziołcha

bezprzewodowy internet

Polecane posty

chcemy sobie podłączyć bezprzewodowego neta, ale ja nie bardzo się na tym znam, a mój brat to już w ogóle ;) czym się kierować przy jego wyborze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffkfkffk
a nie lepiej kupić router?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne*
taka jedna dziołcha>>>> taka zupelnie zielona nie jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napirek
a gdzie zabierzesz laptopa na wieś itp . Jak tak to najlepiej kupić modem gsm np iplus , orange , blueconnect . play wtedy będziesz mieć neta wszędzie ( no prawie ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jaki zasięg ma mieć sieć bezprzewodowa? (ogólnopolski czy tylko lokalny) - szybkość połączenia - ograniczenie transferu miesięcznego (wszystkie ogólnopolskie korzystające z sieci komórkowych mają ograniczenia transferu) - czy nadajniki sieci (jeśli to nie jest sieć telefonii komórkowej) są wystarczająco "silne" aby nie potrzebowały użycia anteny znajdującej się na zewnątrz budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napirek
jak dobrze kojarze to za każde ściągnięte 100 KB płaci się kilka groszy ,więc to według mnie nie jest najlepszy pomysł do ściągania np filmów z torrentów :P ale według mnie sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napirek
jak stawka za kbajty zadowala Cię to chyba wporzo ( nie wiem ile jest ) no i też słyszałem ,czytałem ,że iplus jest PONOĆ !!?? najlepszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×