Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agsjfoit

__jak długo trwa u was okres?__

Polecane posty

Gość agsjfoit

u mnie 2 pełne dni obfite krwawienie, a na trzeci dzień już raczej resztki i tak do 4-5 dnia. Czy to nie za krótko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann//
u mnie 1 dzien lekkie krwawienie, 2 leje sie jak z kranu, 3 lekkie krwawienie, 4 i 5 plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka położnictwa
jest to zwykle 3-5/7 dni. Osobiście sama mam krótkie i skąpe krwawienia. 2,3 dni maksymalnie i po sprawie. nie ma powodów do zmartwień. no chyba ze masz jakies inne niepokojące objawy,dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolador
3 dni. Pierwszy dzien normalne krawienie, drugi- mocne, trzeci słabe i plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsjfoit
w sumie zawsze miałam takie orkesy, w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych miałam tak ok 5 dni i teraz po odstawieniu te orkesy wydają mi się takie krótkie, ale pamiętam, ze przed tabletkami też tak miałam. teraz dręczy mnie inny problem. Odkąd odstawiłam tabletki (w czerwcu) przed okresem mam kilka dni plamien, ostatnio aż 4 dni, a zawsze tak ok. dwóch. potem, gdy orkes się skonczy, tot eż jeszcze kilka dni takie lekkie plamienie. Do tego mam dośc mocno powiększone żyły na piersiach (w ciąży nie jestem). Co to wszystko znaczy? Moze mi pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam raz na 35-45 dni to
ok. 10 dni, po 3 dniach już jest taki mały. Jak mam raz na 20-30 dni to tak do tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×