Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Jestem w 8 tyg. W piatek musialam wziac dzien wolny, dostalam jakis drgawek, mialam obnizona temp.(35st.), generalnie slabo sie czulam. Przez weekend niby troche doszlam do siebie, ale dzis zaczal sie dziwny kaszel i b.boli mnie klatka piersiowa. Moj facet nie chce mnie juz sluchac, wg.niego ciagle narzekam... Nie chce wyjsc na hipohondryczke,ale ten bol w klatce mnie martwi. Isc do lekarza czy leczyc sie domowymi sposobami i zasuwac jutro do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezkamamaa
a ten bol nie ejst przypadkiem od wymiotow? Ja taki mialam od wymiotow Ja na TWOIM miejscu poszlabym do lekarza, lepiej wyjsc na hipohondryczke niz cos zaniedbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wymiotuje w ciazy,mam mdlosci,ale to wszystko. Kaszel jest taki plytki, boli jeszcze bardziej jak biore gleboki oddech. Czuje sie ,jakbym spalila paczke papierosow,choc nie pale od 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juz niedlugoooooooooooooo
idz do lekarza, dzis wypij sok z malin i do łóżka. Współczuję chłopaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laizaa
Ja tez radze ci pojsc do lekarza - wiesz jak się jest w ciazy to lepiej zawsze "na zimne dmuchac" Może to tylko jakies zwykle przeziębienie - trzeba odleżeć. A facet powinien skakac przy tobie z ciepla herbatka i kanapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie idź do pracy
tylko do lekarza. Chyba, ze lekarz uzna, ze wszystko jest ok. Ale skoro sie tak czujesz i masz kaszel to chyba nie jest ok. A kaszel dobry w ciązy nie jest, lepiej go się szybko pozbyć. Zwłaszcza na początku uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol w klatce moze byc oznaka zap.oskrzeli wiec lepiej niech cie lekarz osłucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaReszka
Ja w 2 miesiacu się rozchorowałam, myślałam ,że to angina, ale na szczescie okazalo się tylko rzeziebienie, a tez nie czulam się najlepiej. Zwalczylam ja domowymi metodami :D ale nie ma co gdybać lepiej idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drgawki, kaszel i ból to wystarczające argumenty, aby szybko zgłosić się do internisty. Nie wiesz co się dzieje i jak to leczyć - a jesteś w ciąży. Nie wyjdziesz na hipochondryczkę, musisz teraz bardzo szczególnie dbać o siebie - o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×