Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość is there any way

CO ZAMIAST WELONU?

Polecane posty

Gość moniczkap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrweatfawet
kwiatek albo takie sitko na lep jak sie do uli idzie do pszczol lub os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastas
nigdy w życiu nie rzucałabym podwiązką,jeśli już to kwiatami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaastas
i nie chciałabym łapać czyjeś podwiązki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam welonu. We włosach miałam fragment aplikacji z różą, to była aplikacja z sukni. Rzucałam...wiankiem, który dostałam od przyjaciółek na wieczorze panieńskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaaaaaaaaaaaa
cale allegro przekopałam i wszystkie welony są cięte z koła czyli wyglądają na takie rozkloszowane, czy jak to powiedzieć. Są po prostu szerokie. a ten w mojej wymarzonej fryzurze to taki wąski , zwisa :P i nic odstaje na boki dzięki czemu widać fryzurę. myslicie, ze sama taki zrobie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie maialm welonu bo stwiedzilam ze zle sie bede czula poza tym nie podobaja mi sie wiekszosc welonow i nie do kazdej sukni pasuj, ja mialam dosc odszerny dół sukni (styk ksiezniczki) i welon to byloby za duzo, dlatego mialam tylko spinke z ozdoba nawiazujaca do sukni, a rzucalam kwiatkami. niektorzy sie dziwili gdzie welon... ale to tylko konserwatystki teraz jakbym wychodziala za maz chcialabym wianuszek ze świeżych kwiatow, oczywiscie do teg trzeba miec odpowiedna sukienke zeby wszystko współgrało - zakchalam sie w tych zdjeciach pań mlodych w wiankach - http://inspirowanewesele.pl/kwiaty-we-wlosach / jestem blondynka i taki slowianski styl pasowałby mi, ale teraz to moge tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też czasem wisi,nie zawsze mi stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groov 28
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Strasznie przerażała nas masa spraw do załatwienia. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Zdecydowaliśmy część obowiązków przekażemy osobom bardziej doświadczonym , był to bardzo dobry wybór. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dbałość o szczegóły Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×