Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziennik księżycowy

Uczę moje dzieci szacunku do kobiecego ciała.

Polecane posty

Gość Kogutek
...źle pojmujecie ...bo są już ekologiczne ...nie zasmiecajcie planet ...nie spotykajcie podpasek po lasach i dosłownie wszędzie ...nawet w ..........kieszeni? bocznych drzwi samochodu ...bo sie nie rozłoży ...są w zestawach prane w pralce higienicznie ...bo brudasy to czysciochy ...co wąchają a nic nie czują ...kręcą nosem smród nosząc w galotach - nie tęczę ...gdzie czyściutko i pachnąco ...nie wchłaniają krwi ...bo juz sie rozłozyła ...bez smrodu i powietrza co nie przepuszcza ...żeby nie walić jak 150 AMEN ....płynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinegundolina to powiedz nam jakim cudem ta woja ekologiczna nieśmierdząca podpaska nie przecieka???? no bo chyba nie ma tam folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogutek
suplement: a uprane i pachnące w mej szufladzie... i bynajmniej nikt polewki nie czyni z intymnosci mojej... i czynić nie będzie... kinegundolino ...kocham Cię niesmiale moja Księżycowa Pani Flanelowa ...znaczy słodka...cukierkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinegundolina
nigdy mi jeszcze nie przelecialo nic . a niestety kiedys jednorazowych zdarzylo się :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogutek
...ekologiczna ...niesmierdząca ...nie przecieka ...czysta poezja nie sztuczna dla żartu ...nie foliowa ...chyba ? cała i niepokalana ...alfą i omegą reklamą na księzycach plantacji moich marzeń co kwitną jak twój okres miesiącami ..pachną fiołkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogutek
nic... nic... nic... jeszcze nic... nic nigdy... nic jakby nigdy nic... nie przeleciało jeszcze... nie przeleciało jeszcze mi... no ...może raz - tak niechcący - dla żartu od niechcenia... jednorazowo... lecz co z tego....? to nic nie zmienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogutek
biorę wasze posty i przemieniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemele dudki
zginiecie w wlasnych smieciach na podpasce zakrwawionej i cuchnacej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogutek
och! widzę,że jest tu i drugi temat "Czy są tu kobiety używające podpasek ekologicznych" nawet ktos ze stałych bywalców tego kącika kosmicznej intymnosci się tez tam udziela - nie wiem czy tam nie przepłynąc aby????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błysk lsniącego kła
i dlatego kochani istnieją uwaga TAMPONY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajecie się nabrać na reklamę
Pieluchy tetrowe też są ekologiczne, pozornie, nikt nie pisze ile wody i prądu się zużyje na pranie tegoż wynalazku. A może droga autorko pierzesz je w pobliskim strumyku? Towar się nie sprzedaje, to trzeba poreklamować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierniczę ale ich pogrzało
szczytna idea ale średniowieczna i obrzydliwa. Rozumiem, że obsrane papmersy też pierzecie swoim dzieciom? Ja tam wolę tampony, nie mają żadnej folii i są higieniczne. A te wiersze to już w ogóle rozwalające :D Kogutek, nie ćpaj tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ze szkoły
Haha, nieźle jebnięty topik ;) W ogóle nie przeszło mi przez mysl, że to na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
o ranyyyyyyyyyy nie wiedzialam ze jest takie cos jak podpaski wielokrotnego uzytku!!!!!!!! o maj gad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to jest ekologicznie prać te podpaski A) w pralce, która pobiera prąd, który produkują elektrownie napędzane węglem , którego efektem spalania jest CO2 , który powoduje w nadmiarze efekt cieplarniany? B) w proszku zanieczyszczającym środowisko a przede wszystkim akweny. Nie sprzedacie mi takiego szitu. Pomysł biznesowo nietrafiony i żeby aż z organizować sklep internetowy z takim badziewiem to naprawdę trzeba nie znać rynku. A poza tym to chyba jest jakaś kryptoreklama sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierka z kokosem
ja tylko je namaczam w płatkach mydlanych , one nie zanieczyszczaja srodowiska i susze na piecu , sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki lusss
"Moja czteroletnia córka, kiedy znajdzie jakąś podpaskę, kiedy razem składamy pranie, wkłada ją sobie w majtki i udaje – bawi się – że i do niej przyszła już krew." - buhahahahaha :D :D :D i te podpaski wielokrotnego użytku, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambiwalenccja
taki powrót do natury hahhah:D Nie ja moich jednorazówke nigdy nie zamienie ( i tamponów) zużyję i spokój a nie prac suszyc i co jeszcze?:D i może jeszcze na balkonie sasiedzi patrzcie mam podpaskiwielorasowego uzytku:D no i prąd, zużycie wody, zanieczyszczające srodowisko proszki i gdzie tu cholera jakakolwiek ekologia?? rozsmieszacie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielonka 111
:) taaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygodnik sloneczny
Nie smiejcie sie, to sa w koncu powazne sprawy, dotyczace tak przepieknego zjawiska, jakim jest ludzki organizm. Ja od dawna uzywam tylko bawelnianych podpasek, a nie jakiegos jednorazowego wacianego syfu, dodatkowo wpychanego w miejsce zarezerwowane zwykle dla najsztyniejszego organu Mojego Ukochanego. Z kolei z moim 16 letnim synkiem czesto bawimy sie moimi zuzytymi podpaskami, on czesto bierze je do buzi i udaje, ze jest to guma do zucia (zreszta jako gumy do zucia tez uzywamy tylko klebkow bawelny, a nie jakiegos sztucznego, amerykanskiego syfu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegar-mistrz
fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupdup
nie upupup - tylko dupa - tamt zdechł - kartofla se wsadź w pipe bedzie eko bardziej !!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×