Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wera-007

Allegro

Polecane posty

Gość wera-007

Witam :) Nazywam się Weronika i od niedawna wraz z koleżanką wyprzedajemy ubrania, które nagromadziłyśmy w naszych pękających szafach. Większość z nich jest albo zupełnie nowa( jeszcze z metkami!), albo założona parę razy ( w bdb stanie) ciuszki są ładne i dobre gatunkowo ( z Anglii i polskich dobrych,markowych sklepów) :) Jeśli chcesz kupić coś fajnego za niewielkie pieniądze -zapraszamy :) Proszę, nie krytykuj- każdy ma prawo do 'reklamy' i chęci sprzedaży czegoś, co może posłużyć innym ;) P.S- W razie chęci zakupu jakiegoś ciuszka poza aukcją (np. jesteś zdecydowana/y, a nie chcesz czekać)również można się z nami kontaktować. :) Pozdrawiam, wera-007 Link do nas: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6466003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z portobell2o
wiesz ze nie wolno reklamowac aukcji poza allegro, bo dostaniesz bana na sprzedawanie ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera-007
Ojej, nie widziałam... :/ w takim bądź razie wycofuję taką propozycję. Zawsze stałam z tej drugiej strony (kupowałam) i nie wiedziałam, że tak jest, tym bardziej, że nie raz mi ludzie proponowali kupno czegoś 'poza aukcją' :/ Dziękuję Ci za uwagę, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majski
co to znaczy że nie wolno reklamować aukcji poza allegro? sama to wymyśliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaja
nie mżzna w samym serwisie namawiac do transakcji poza allegro np w opisie aukcji bo ćwoki (allegro) na nienaliczonej prowizji stracą .... jesli robisz to poza serwisem relkamujesz to nie masz sie czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×