Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Powiekszanie piersiBREASTfast

Kto stosowal tabletki na powiekszanie piersi BREAST FAST ?

Polecane posty

Gość gość
Ja POLECAM --ProBreast- stosowanie wewnętrzne(tabletki) i zewnętrzne(krem) Zażywam kilka tygodni i już widzę poprawę jędrności . Zaczęłam stosować z polecenia i jak narazie nie żałuję :D Tutaj jest link (taniej od producenta): http://nplink.net/7xftRkKV Do tajemniczego ktosia który podaje się za producenta - raczej nikt by nie zganił swojego produktu na którym zarabia widać że prowokacja i jakaś konkurencja najwyraźniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały biust od zawsze był moim kompleksem. Pieniądze z osiemnastki chciałam przeznaczyć na operację. Aczkolwiek moja mama wybiła mi ten pomysł z głowy. Nie dałam za wygraną. Postawiłam na mniej inwazyjną metodę, czyli ProBreast Plus. Nie żałuję. Dzięki tym tabletkom oraz kremowi rzecz jasna udało mi się zapanować nad moimi piersiami. Przed kuracją miałam rozmiar 0. Staniki kupowałam na dziale dziecięcym, a teraz noszę "B". Jestem usatysfakcjonowana. Moja pewność siebie wzrosła o jakieś miliony procent! W końcu nie wstydzę się nosić obcisłych ciuchów. Z dumą eksponuje mój biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny tabletki naprawde pomagaja tylko jest jedna wazna zlota zasada nie mozecie sie zniechecac od razu jest to kuracja 3 miesieczna,piersi nie powieksza sie w tydzien po przejsciu calej kuracji powiekszycie i ujedrnicie piersi a potem raz na jakis czas na podtrzymanie efektow w zestawie jest krem do tego ktory dopelni calej kuraci naprawde polecam.Tu kupicie pare zl taniej http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga przestrzegam przed probreast plus! Ta firma to straszni oszuści i naciągacze. Produkt nie działa w ogóle a gwarancja zwrotu pieniędzy to jedna wielka ściema. Wysyłają go z Polski a w przypadku zwrotu chcą żeby odsyłać opakowania do USA. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, pic na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona łyka 1.5 miesiąca po2 dziennie i z małego B zrobilo się duże Ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało jeszcze 2 opakowania powiem szczerze jako mąż nawet nie spodziewałem się takich efektów Ostatnio kupowaliśmy nowe staniki bo wszystkie stare są za małe!!!!!!! Biorąc po dwie tabletki wychodzi półtora miesiąca jedno opakowanie. Piersi są inne w dotyku czuć w nich gruczoły mogę to stwierdzić ponieważ sam ja dotykam. Ja jestem bardzo zadowolony z efektu i moja żona też. Przez pierwszy miesiąc nie było w ogóle widać efekty A teraz widzę coraz więcej i coraz więcej jest naprawdę różnica. Polecam wszystkim BreasFast!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczelam brac tabletki .chce podniesc troche biust i wierze ze sie uda:)jak troche jeszcze urosna to bede szczesliwa.ale nie zaluje kasy (190zl krem +tabletki)ktora na nie wydalam bo wiem ze jak sama sie nie przekonam to nikt mi nie jest w stanie udowodnic czy dzialaja czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak najlepiej samemu spróbować , ja stosowałam i nie żałuję.Wskazówki aby terapia zadziałała trzeba brać regularnie przez 3 miesiące,wcierać krem a potem na podtrzymanie raz na 6 miesięcy, nie radzę kupować tańszych podróbek na allegro albo ceneo tylko od producenta na oryginalnej stronie http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Po dwóch ciążach (w tym każdorazowo karmienie piersią około 9 miesięcy) biust z rozmiaru c/d spadł do nijakiego a... Kupiłam tabletki breastfast (3 opakowania, czyli na 3 miesiące), aktualnie jestem mniej więcej w połowie, kilka tygodni stosowania wg zaleceń 3xdziennie po 1 tabl. Niestety póki co efektu żadnego nie widzę i zaczynam się obawiać, że go nie będzie. Zastanawia mnie czy te pozytywne opinie są prawdziwe...szczerze zaczynam wątpić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosowałam kilka rodzajów tabletek. Jednak moim zdaniem lepsze od breastfast są tabletki perfect bust. Czemu?
dają lepsze ujędrnienie
biust powieksza się szybciej ( już po miesiącu brania jest lekki efekt a po breastfast trzeba poczekać przynajmniej kilka miesięcy)
nie mam bolesności piersi
no i są tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Perfect Bust? Nieeee. Ogólnie też się tego obawialam ale nie widzę żadnego zmniejszania Powiem Ci,ze bardzo duze znaczenie ma dobor odpowiedniego biustonosza. Po powiekszeniu biustu musiąłam praktycznie wymienić garderobę jeśli chodzi o bieliznę
Miseczki nie powinny obciskać piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez miałam nadwrazliwy biust, ale spokojnie, to mija! Pierwsze efekty powiększenia zobaczysz w drugim miesiącu, oczywiście jeśli birzesz regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×