Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucharka w fartuszku w groszki

jak pielęgnować garnki ze stali nierdzewnej ?

Polecane posty

Gość kucharka w fartuszku w groszki

jak należy myć, pielęgnować i ogólnie użytkować garnki stalowe żeby zachowały blask i długo nam służyły? czego z nimi nie robić? czekam na rady ponieważ ma takie garnki po raz pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbbbkoooo
Ja moje myje w zmywarce i blyszcza sie jak psu.., jokos nigdy sie nad nimi nie rozczulalam, ale moje nie byly drogie, jak sie zniszcza to kupie sobie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje gary mnie do szału doprowadzają! Myje w płynie do naczyń i wyszoruje własnymi łapami.Nawet jak je ,,wypoleruje\" to mają takie ohydne zacieki 😠. Jeśli chodzi o gotowanie to sobie je bardzo chwalę ale zaś wersja estetyczna to szkoda gadać! A tanie nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka w fartuszku w groszki
hmmm to nieciekawie bo dla mnie wszystko musi błyszczeć a jakie masz garnki? ja kupiłam Berghoffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka w fartuszku w groszki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też swoje do zmywarki pakuję,do głowy by mi nie przyszło polerować garnki!! nic nie ma wiecznego więc i one kiedyś pjódą na śmietnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na zwenątrz nie wytrze suchą ściereczką to wyglądają jak brudne. Mam BergHOFFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pieerdole, niektóre kobiety-żal was czytać:o. Życie wam upłynie na polerowaniu garów. Ważne, że czysty, widać nie macie ciekawych zajęć w życiu. No w życiu bym nie wpadła, żeby go polerowac, ja swoich nie wycieram nawet, bo po co?:o Obciekną i wyschną same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna/kolejny co się przypierdala do polerowania :D :P A może najpierw by się dokładnie przeczytało moje wpisy? :P Przecież pisze jak byk że wyglądają jak brudne. Zacieki,smugi-ohyda. Może Wy lubicie chlew ale ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak je ,,wypoleruje\" to mają takie ohydne zacieki .Tak napisałaś, wiec ja sie pytam-gdzie tu jest sens?:oPS: Zawsze myślałam, że chlew jest synonimem brudu i bałaganu, a nie mało istotnych pierdół typu zacieki na czystym garnku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja.nie badzmy drobiazgowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhhgsjgkd
Pozdro ale co Cię boli że inni tak właśnie spędzają czas ? :D:O dla Ciebie to debilne a dla innych normalne - i polerowanie garnków nie jest celem mojej egzystencji...bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma nie ma zmywarki
ale kupuje kostki do zmywania i jedną kostke rozpuszcza i robi papke ,tą papką myke swoje gary i mówi ze rewelacja ! Ja swoje wrzucam do zmywarki i jakos nie nzrzekam fajnie wyglądają juz 9 lat a mam berghofa.. A tego jak wyglądają gary mojej znajomej to nie powiem bo nie widziałam ona mówi ze rewelacja!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×