Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaniaa

Bezsennosc w ciazy

Polecane posty

Jestem wykonczona, w dziewiatym tygodniu ciazy, budze sie w srodku nocy i nie spie przez godz., dwie... Wiem,ze bywa tak w zaawansowanej ciazy,ale na samym poczatku powinnam spac jak susel. Macie jakies domowe sposoby na dobry,spokojny sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona kasia
staraj się wyciszyć przed snem,( nie oglądać tv na godz przed spaniem), wywietrzyć sypialnię, wypić ciepłe mleko z miodem i oglnie wprowadz się w stan snu -tzn. myj się w półmroku,pogaś lampy w domu zostaw jedną słabą itd by organizm sam poczuł ze jest juz noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym,ze zasypiam migiem, tylko budze sie o drugiej,trzeciej rano i przekrecam sie z boku na bok...A rano jestem wykonczona,boli mnie glowa i czuje sie fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradź się może lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamadrid
witaj aaniaa :) ja mam dokladnie to samo, jestem w 10 tygodniu, nawet doszlo do tego ze jak sie obudze o 2 czy 3 ne zasypiam do rana :( rozumiem Cie doskonale bo to mnie tez wykañcza poszlam do lekarza, nawet dwoch, rodzinnego i psycha, moja kolezanka jestdobra psycholog. wiec : prysznic przed spaniem, taki milutki, nie za goracy, mleczko albo meliske z miodem ( ja wole melise) biore sobie do lozka dobra ksiazke i troszke czytam zeby zapomniec o dniu i innych problemach.... jak sie obudze to zaczynam gleboko i powoli oddychac, powoli i mysle o dobrych rzeczach, czasami pomaga ale to juz kwestia szczescia, ostatniej nocy przespalam jak sosel! tez mi pomaga i to bardzo rozmowa z moim facetem, pogatamy o glopotach, troche o tym jak sie czuje, to mnie troche uspokoi no i tak sie wyciszam. Mysle ze pomoglyby jakbys powiedziala co jest przypuszczalna przyczyna ze nie spisz...czegos sie obawiasz, masz problem albo srtes? moja ciaza jest oczekiwana ale ... przyszla znienacka no i to mnie troche dobilo... pozdrawiam i moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam na poczatku ..... radziłam sobie w ten sposob ze czytałam ksiazke przewaznie pomagało ale czasem musiałam sie meczyc do rana , a teraz z kolei nie spie do 2-3 rano bo mam zgage na ktora nic nie pomaga ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×