Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

czy mam go zostawic?

Polecane posty

witam zaczne od tego ze jestem z moim narzeczonym juz prawie 4 lata wyjechalismy za granice i bardzo dobrze nam sie tu zyje(mam na mysli wzgledy finansowe)oj facet jest w sumie dobrym czlowiekiem a czasmi odpaly jak kazdy nieraz sie klocimy ale glownie ja do tego prowokuje (pozniej on przychodzi i mnie przeprasza)jednak nie ma z mojej strony w stosunku do niego \'\'tego czegos\'\' w sumie to chyba go nie kocham tylko jestem z nim bo mi tak wygodnie. jestem atrakcyjna dziewczyna i kreci sie wokol mnie duz facetow ale bedac z nim nie spotkam sie z nikim innym. ostatnio coraz czesciej zastanawiem sie czy powinnam go zostawic bo w sumie to chyba jak kazdy arze o wielkiej milosci(niewiem czy taka jest realna czy to tylko bajka-bo mi przeszlo po pierwszych 2 latach) mam super prace 5 min od domu moj facet dobrze prosperujaca firme zawsze bylam przyzwyczajona do drogiego zycia najepszych ciuchow kosmetykow itd. wiem jednak ze jak sie z nim rozstane to juz nie bedzie tak pieknie nie jestem z nim dla kasy bo na poczatku go kochalam. dodam jeszcze ze mam juz 23 lata i wszystkie moje kolezanki maja jakos poukladane zycie. czy ja mam zaczynac wszystko od nowa czy zostawic go i poszukac prawdziwej milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam
ja tam bym sie trzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgddfgdfgd
jestes z kolesiem bo jest ci wygodnie i jednoczesnie marzysz o prawdziwej milosci? dziwne, wydaje mi sie ze takie osoby nie sa zdolne do milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci dobrze to o co chodzi? Miłość jest czymś więcej niż tą fascynacją na początku i trzeba nad nią pracować, jeżeli coś nie gra w waszym związku to może spróbujcie poozmawiać, zrobić coś ciekawego, poznawać się na nowo, A jak już stwierdzisz że to nie jest już facet dla ciebie to odejdż ale ja bym jednak spróbowała odnależć to coś co was związało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa zdolne do milosci pierwszy facet z jakim bylam byl moja najwieksza miloscia ale ze wzgledu na to ze byl zonaty rozstalam sie z nim bo nie chcialam niszczyc zycia tamtej kobiecie jednak czesto dalej o nim mysle a z moim facetem obecnym owszem jest mi wygodnie ale problem jest w tym ze on jest bardziej moim przyjacielem nikim wiecej to nie jest to samo co czulam do tego pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamma266: dzieki za odp tylko ze ja mysle ze w nas juz nic nie da sie odkryc na nowo znam go tak dobrze ze moglibysmy porozumiewac sie bez slow jest nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×