Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleś w_wa

dziewice są do niczego !!!

Polecane posty

Gość jakiś tam on 27lat
przyjemna jest magia wokół unosząca się ... i tutaj nie są najważniejsze umiejętności ... Gdy "coś" jest to nawet dotyk powoduje odlot ... - zapytaj facetów co oni myślą na ten temat, bo wiesz, myśle że niewielu się z Tobą zgodzi co myśli kobieta już wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
koleś w_wa -chłopie o jakim Ty związku piszesz? Jesteś tylko droższym w utrzymaniu wibratorem ... Nic więcej nie jesteś w stanie ofiarować kobiecie ... Co łatwo wywnioskować z tych wypowiedzi ... Myśląca kobieta nigdy Ci nie grozi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci w ogóle nie sa lepsi
Nie dośc ze mysla ze wyrwią kazdą laske do łóżka , to w sexie są beznadziejni czy wy kurde myslicie ze swiat nalezy tylklo do was ? , nawet kobiety do orgazmu nie umiecie doprowadzić :O , no żal.... liczycie tylko na to zeby ona wam zrobiła dobrze... i potem ją olewaćie , dziwie sie ze te niby " twoje dziewice " dały sie tobie przeruchać , nie mysl ze Ty jesteś dobry w łóżku , bo na pewno tak nie jest- haha Najlepiej zwalić wszystko na kobietę i samemu se dowartościować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
jakiś tam on 27lat - chłopie kogo interesuje większość i to "takich" facetów? Tylko te, które uważają, że łóżko jest najważniejsze ... czyli głupie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
Faceci w ogóle nie sa lepsi kogo wyrwią to wyrwią ja tam mysle ze wyrwą jest lepsza formą wyrywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś w_wa
dziewczyny, najlepiej jest zwalić wszystko na faceta, nie wiem jakie wy tworzycie związki więc nie oceniam, ja jestem teraz w udanym, mam super narzeczoną, pod każdym względem, uwielbiam sprawiać jej przyjemność więc nie znając mnie nie krytykujcie ale w przeszłości byłem z różnymi kobietami, stąd mój wniosek posłuchaajcie czasem zdania facetów, możecie wiele rzeczy się dowiedzieć, czy wam się one spodobają czy nie, będzie to prawda o jaką trudno teraz nie bądźcie takie agresywne, ja nie jestem jednym z tych wykorzystywaczy, kocham dbać o moją ukochaną ale trochę czsu minęło zanim trafiliśmy na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem cos..
ktos wczesniej pisal ze jedne kobiety maja to "cos" inne nie.. a ja uwazam, ze to "cos" mamy jesli tylko i wylacznie parawdziwie kochamy... byc moze bylo ta ze te Twoje dziewice tak naprawde niewiele czuly do ciebie ale zgodzily sie na ten sex dla Ciebie i no z ciekawosci One potrzebuja troszke czasu, zrozumienia - a Ty tego im dac nie potrafisz. jesli natrafia w koncu na swoja milosc, to napewno wiele zahamowan im minie..., bo to jakie jestesmy w lozku zalezy w duzej mierzy od tej drugiej osoby, jej podejscia, zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 24lata
jolkak, seks nie jest najważniejszy w związku ale jest bardzo ważny- masz typowe myślenie wielu kobiet, przecież sex jest rozzkoszą, czymś przyjemnym a ty piszesz o tym jak o jakimś niepotrzebnym obowiązku, dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
Hmm ... we mnie kochają się faceci, którzy nigdy ze mną nie spali ... gdyby liczyło się łóżko, to prostytutki miałyby zapisy na związki .. A prawda taka, że traktują je jak worki ... jak papier toaletowy ... Użyć .. zapomnieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu - ilu facetów Cię kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 24lata
a wiesz jakie mają życie seksualne ci rzekomo w tobie zakochani? wiesz co robią, z kim robią, jak to robią? bo to, ze mogą dażyć cie uczuciem jakimś to ok, ale jaka to jest miłość? jesteś z nimi wszystkimi w związkach? bo co to znaczą że się w tobie kochają? mają po 16lat czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu najprawdopodobniej chodziło o dziewczyny, które nie są już dziewicami, ale są ( jak to już zostało powiedziane) pruderyjne i nie będą się poniżały robiąc przyjemności facetowi lub w jakikolwiek sposób inny angażując się w stosunek. Co można powiedzieć... nie dziwie się autorowi wątku, że go to frustruje, bo naprawdę takie podejście dziewczyny wynikające najprawdopodobniej z konserwatywnego i wychowania jest raczej trudne do zmienienia i wpłynięcia. Księżniczki, które leżą pod facetem i myślą, że to w zupełnośc i jej i jemu wystarcza. Sex nie działa w jedną stronę, nie ma takiej opcji, trzeba zaangażowania z obu stron, ale takie dziewczyny tego nie rozumieją. Autorowi wątku poradziłabym żeby zmienił grupę docelową i nie narzekał albo po prostu kiedyś się zakocha i postanowi opiekować się i uczyć tę odpowiednią partnerkę. A i jeżeli dziewczyna lubi być wyuzdana w łóżku nie znaczy, że jest dziwką. Tytuł to prowokacja, żebyśmy wchodzili w ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
ona 24lata - nawet jeśli wypinasz się dla nich ... to i tak myślą o mnie ... więc wszystko mi jedno co robią ... bo ja już wybrałam ... P.S. Mam ich trochę na koncie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345543217
Koleś myślisz, że jesteś taki fajny. A ja bym nie chciała faceta, który kijem różne szmaty tykał. Chyba bym się zerzygała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
Pamiętajcie! Najbardziej pożąda się tego czego mieć nie można ... Dotyczy to ludzi, jak i przedmiotów ... A Wy żyjcie złudzeniami idioci .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 24lata
jolkak, teraz to mi pojechałaś, wiesz nie daję dupy dookoła, bo mam zajebistego męża, a ty jeśli chcesz pozostać wieczną dziewicą i do tego zmierzasz to trzeba było na początku już to napisać myślą o tobie, jasne, jakby nie mieli o kim, schlebiasz sobie kochana widać, że jednak kiepsko znasz facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego piszeszo nas "idioci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kocham dbać o moją ukochaną ale trochę czsu minęło zanim trafiliśmy na siebie" grunt to sie dopasować i stworzyć taki związek w którym jest się szczęśliwym : kochanym i zadowolonym z seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
ona 24lata - dziewicą nie jestem ... też mam męża ... A swoje wiem ... mówią mi, mówią nasi znajomi ... Jest ich przynajmniej kilku .... Jeden jak mnie widzi zachowuje się jak dziecko (jest na wysokim stanowisku) ... po mojej wizycie (był w komisji egzaminującej) musiał urwać się ... bo nie panował nad sobą ... i tak przez kilka dni po tym fakcie ... (moja znajoma jest jego sekretarką) i nigdy go wcześniej takiego nie widziała ... Gdy się zakochał miał 15 lat .. Dzisiaj ma 29 lat ... Drugi do dzisiaj nosi moje zdjęcie w portfelu ... Ma piękną żonę (też ma kręcone włosy, jak ja), ale wyznał, że to ja miałam być jego żoną i matką jego dzieci ... Gdy się poznaliśmy miał lat 17 ... Dzisiaj chyba 30 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 24lata
nie, no teraz to mnie rozbawiłaś na maxa, dwóch biedaczków się w tobie kocha, tak cię pragną a miec nie mogą a ty taka duma tu o tym piszesz, że taka wyjątkowaz tego powodu jesteś, bo inne to tylko dupy dają, ale nie ty, ty jestes ta lepsza, uważasz kobiety lubiące seks w każdej postaci za dziwki, bo sama masz jakies zachamowania wiesz, ci twoi adoratorzy mogli by się bardzo rozczarować jakby jednak wybrali ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
Nie chwaląc się mogę wymienić jeszcze kilku ... :P W tym nawet taki playboyek ... który ma każdą ... bo jest i bogaty i przystojny ... ale to do mnie wzdycha ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę zaciąga mitologią aleróżnie na świecie się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 24lata
nosi zdjęcie w portfelu, też mi coś , moje również noszą moi koledzy, przyjaciele, byli, każdy z innego powodu i co, mam być z tego dumna jak paw? jestem adorowana przez wielu panów, zajmują różne stanowiska, ale jakie to ma wg ciebie znaczenie? czy to świadczy o tym jaka jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
ona 24lata - wierz w co chcesz ... ja mam dowody, że się mylisz ... :D Chcesz powiedzieć, że prostytutka np. będzie ważniejsza w zyciu Twojego faceta, jeśli będzie miała większe umiejętności, czy też mniej zachamowań? To Ci współczuje ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkak
ona 24lata - nie chodzi głupia o zdjęcie ... chodzi o fakty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosi Twoje zdjęcie w dowodzie i żona na to nic? Czy może masz jej błogosławieństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×