Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merycherry23

RATUNKU!czemu jestem ciagle taka wściekła?Pomóżcie!

Polecane posty

Gość merycherry23

jak sobie z tym radzić, wszystko mnie denerwuje, mam tego dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dokładnie tak jak mnie, wszystko mnie denerwuje, bardzo łatwo jest mnie wyciągnąć z równowagi..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka klp.
rany, nie jestem z tym stanem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka klp.
do tego po antkach moje libido spadło do zera, mam przesilenie wiosenne, depreche i wszystko i wszyscy mnie wkurzają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merycherry23
ja juz dłużej tak nie moge, normalnie jestem ciągle zła, radzisz sobie z tym jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka klp.
biorę magnez, chodzę na długie spacery, a do tego w zestawie nie mogę sypiac, koszmar. Czuję się paskudnie, fizycznie i psychicznie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merycherry23
też myslałam, że jestem sama z tym, wydaje mi się, że wykańczam męża, coś czuje , że mam mnie juz troche dosyć, w cale m sie nie dziwię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radzę sobie, bywa okres że jestem spokojna [bo się staram nie denerwować z byle powodu] teraz właśnie to przechodziłam, było cudnie przez jakiś czas, ale od trzech dni wariuję i odbija się to na moim narzeczonym, tylko że z jego strony mam wsparcie na szczęście :P dziś odwaliłam głupią akcję i zawsze jestem na siebie zła po takiej sytuacji, kiedy zdenerwuje się z błahych powodów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merycherry23
ja jak brałam antykoncepcję to już normalnie mój mąż nazwał mnie "diabłem wcielonym " , miałam ciągła depresję, ciągle wszystko było tylko czarnei złe, po odstawieniu troche było lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostaje jakiegoś ataku w jednej chwili gdy coś nie idzie po mojej myśli, najgorzej jest w czasie miesiaczki lub przed... w normalne dni potrafię się jakoś opanować, chociaż też nie zawsze mi przechodzi.. a teraz był miesiąc z którego byłam z siebie dumna :P ale dziś i wczoraj znowu przegięłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merycherry23
mnie nawet denerwuje szklanka nie umyta, ciagle odwalam jakieś akcje beznadziejne, ciągle krzycze na męża, nie potrafię sie uspokoić, juz za wczasu wiem, że coś mnie wkurzy i sie jeszcze bardziej wkurzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba nad sobą popracować bo kiedyś to wszystko może się zle skończyć.. szklanka brudna mnie nie denerwuje, ale dziś bardzo mocno się zdenerwowałam gdy rozmawiałam przez telefon z narzeczonym i rozłączyło nas 2 razy.. wpadłam w jakiś szał :P gdy już powiedziałam swoje, zaraz wszystkiego żałowałam i tego nienawidzę, mądrości po szkodzie, ale wtedy gdy dostaje ataku tracę nad sobą kontrolę tak jakbym to nie była ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevende
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lećcie na siłownię,zamienić złość w pot,przynajmniej wasza figura na tym skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqwqqqqqqqqqqqq
ja teżżżżżżżżżżżżżżżż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawajską płytkę
i do tego to ciągłe zmęczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N9
patrzylas w majtki ? :P jak tak to zobacz moze tam jest odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×