Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szkoda_czasu

A JA SCHUDŁEM!!!

Polecane posty

w wigilię roku 2007..tak to ponad rok czasu.. wszedlem na wagę i było..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!..91 kg.. :P od tej pory wziąłem się za siebie i DOPIERO DZISIAJ wszedłem od tego momentu znów na nią i ile pokazało.. ?? heh..74 kg.. :) wskaźnik BMI..malinowy :) przez cały 2008 rok dużo: biegałem, \"pompowałem\", \"brzuszkowałem\", \"drążkowałem\", skakałem na skakance:P, uskuteczniałem 6 Weidera(efekt niesamowity!), jeździłem na rowerze i grałem w nogę, a i do tego basenu dużo..i basen poprawił tak moją sylwetkę, że osoby, próbują mi same wmówić, że musiałem chodzić na siłownię, bo to niemożliwe.. ! (a na siłowni nie byłem ANI RAZU).. sposób na zrzucenie kilogramów? wg mnie to postępować sobą w sposób rygorystyczny..zrezygnowałem z cukrów wszelakich, gdzie kiedyś do herbaty 3 łyżeczki słodziłem, i nie odmawiałem \"treningów\".. jadam normalnie, ale piję duuużo niegazowanej wody i wpindalam owoce i warzywa jak nawiedzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak kto to tylko ja
a jak dużo biegałeś, tzn ile dziennie i jak często w tygodniu? muszę się wziąć za siebie, bo nie mogę patrzeć sukcesu gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdasd
ja zlecialem do 78 kg z wyjsciowej 121 kg , co za problem , utrzymuje juz 3 lata ta wage , pierwszy raz jak sie odchudzalem kilka lat temu to po skonczonej diecie wrocilem do wagi, teraz zmienilem sposob odzywiania , do tego regularnie silownia , jem duzo bialka , ograniczylem tluszcze i weglowodany. Schudnac to zaden problem tylko potem to utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegałem 2-3 razy w tygodniu..z rowerowego licznika wyszło, że trasa ta ma 4,1 km.. sadasdasd białko..tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×