Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaitoszka

Jak to sie ma z lodem i pierwszym seksem?

Polecane posty

Faceci, powiedzcie mi ale tak po zastanowieniu. Czy naprawde nie wypada facetowi, z ktorym chce sie byc na powaznie, podczas pierwszego seksu robic laski? Bo mnie to wkurwia. Bardzo lubie robic laske jak mnie facet pociaga i w dodatku mi na nim zalezy. No a jak jeszcze sam zrobi mi minete to niby dlaczego ja nie moge mu loda zrobic bo moze pomysli, ze robie to kazdemu? To jakies bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykly czyli prosty co ;-) co chcesz sie dowiedziec? a moze odpowiesz mi na moje pytanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm faceci zawsze tego chcą przy pierwszym seksie, żeby nie powiedzieć na pierwszej randce heheh też to lubię i też to robię :) dla mnie generalnie łatwiej zrobić loda, niż dopuścić faceta do mojej cipki, to dostają tylko wybrani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale opinia taka panuje, ze oni podobno wtedy albo mysla, ze robisz to kazdemu (taa, jasne) albo ze wszystko dostana od ciebie latwo i bez wysilku (to juz wyzsza psychologia ;-) ) ale lodzik kazdy pragnie mimo wszystko, eh i ktos mi tu jeszcze powie, ze to baby sa skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.Ceyrowky
Ale sprecyzuj co masz na względzie robiąc loda - bo jest ich zaprawdę bardzo wiele rodzajów... tak jak i smaków tych zimnych do lizania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale czy jest finał? - i gdzie ten finał się konczy? w ustach, na twarzy, na piersiach, etc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×