Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość purpleday

podziękowania dla rodziców- płakałyście?

Polecane posty

My pewnie tez podziękujemy osobiście po błogosławieństwie albo po weselu, może na drugi dzień. Od początku jakoś tego nie widziałam, nie chodzi o to, że jestem niewdzięczna, ale to nie w naszym stylu, moim, narzeczonego ani naszych rodziców. Próbowałam się przekonać, na siłę, a rodzice ostatnio oglądali jakieś wesele i potem powiedzieli, że nie chcą żadnych przemów w tym dniu. Po prostu od początku mnie wychowywali, że miłość i podziękowania wyraża się nie tyle słowami a czynami, i to co wypowiedziane głośno, na pokaz wcale nie musi oznaczać tego co jest na prawdę. A publiczne mowy sprawią tylko tyle,że poczują się niezręcznie. Dlatego musimy znaleźć jakiś inny sposób by to wyrazić, żeby każdy był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie ale nie kumam
czemu na slubie sie dziekuje rodzicom. Czy przestajecie byc ich dziecmi, ze akurat teraz? czy to pogrzeb? juileusz rodzicow? mam nadzieje,ze moje dzieci nie bedąsie wyglupiac i dziekowac mi na slubie. Skad sie w ogole wział ten zwyczaj? u nas w rodzinie nigdy go nie bylo, u zanojomych tez. Ani oczepin itd. Moze na wsi tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na żadnym wiejskim weselu czegoś takiego nie widziałam a na wielu byłam... zwyczaj dziękowania rodzicom zauważyłam u na tych miastowych, nowoczesnych weselach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×