Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulka_

16 tc i ruchy dziecka?

Polecane posty

Gość lulka_

jestem w 16 tc i poczułam własnie w brzuchu jakby mi motylek skrzydelkami trzepotał, to ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
yhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka_
to moja pierwsza ciaza, słyszałam ze pierworodki czuja dopiero około 20 tc. a ja to poczułam własnie kilka minut temu i przed chwilą znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
ja też mniej więcej w tym czasie poczułam :-) a już niebawem te lekkie szturchnięcie zamienią się w prawdziwe kopniaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
żeby lepiej poczuc musisz się położyc na plecach z nogami normalnie opartymi na podłodze, wtedy masz wzgórek taki ""napięty" i motylki czuje się intensywniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka_
ale fajnie. poczułam to jak sobie siadłam i sie nie ruszałam :) w pewnym momencie poczułam takie "łaskotki" w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
cudne to, cudne! a dzidziuś wtedy dosłownie fikołki robi. widziałam na USG u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka_
ostatnie usg miałam w 14 tc i już widziałam jak maluch machal łapkami :) o mało sie nie rozpłakałam ze szcześcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
koniecznie nagrywaj takie USG; wspaniała pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas pierwszej ciąży też poczułam Jujkę w 16 tyg. :) ja to porównywałam do tików w brzuchu, tak jak się ma czasem tik oka :) strasznie to fajne było :) pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka_
nie wiem czy mój gin zgodzi sie to nagrac. mam zdjecie malucha i to bardzo wyraźne bo akurat tak sie super ułożył i na ciemnym tle widać dokładnie główke, brzuszek i nóżki, nawet zarys buzi widać, nosek i oczka :) nawet gin sie zdziwił, że rzadko kiedy dziecko tak sie ułoży ze widac je tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×