Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry dentysta

dobry dentysta w Katowicach lub okolicy

Polecane posty

Zdecydowanie należałoby się wybrać do Tomasza Śmigiel. Jest prawdziwym specjalistą w zakresie implantów co można sprawdzić tu http://www.smigiel.net/implanty.php . Ale inne usługi też wykonują na bardzo wysokim poziomie i ja teraz chodzę tylko i wyłącznie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotepileer
Ja od wielu lat jestem pacjentką doktora borczyka. Faktycznie klinika robi wrażenie i wiedza lekarzy również. Miałam bardzo zniszczone zęby, doktor właśnie poprzez leczenie doprowadził to wszystko to takiego stanu, że mogę się chwalić uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DENTIM CLINIC - gabinet który naprawdę mogę polecić po wielu perypetiach z dentystami. Leczymy się całą rodzinką :) Nawet moja 4-letnia córcia lubi tu przychodzić! A to naprawdę wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja chodzę do http://www.msdent.katowice.pl do dr Popiołek, zdarzyło mi się tez być u dr Smaluch. Ogolnie jest super atmosfera panie miłe i porządnie robią żeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IreKK? a gdzie jest ten Dentim clinic? Myślę nad licówkami, robią tam też? wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentim, naprawdę polecam!!! Wystrój powala, miła obsługa, usługi na wysokim poziomie :) Są przy Silesi, www.dentim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefajnija85
Mi się złamał ząb i właśnie wróciłam z kliniki borczyka, ona w katowicach jest. Bardzo fajne miejsce i miła obsługa. Zastanawiam się, czy właśnie nie zrobić sobie większej kuracji u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z bolącym zębem trafiłam do dentim clinic. Mega wrażenie na wejściu-super wystrój, bardzo miły personel. A po bolącym zębie ani śladu! Wszystko szybko sprawnie a co najważniejsze bardzo dokładnie. Z tym zębem miałam problemy zawsze, a teraz jestem miesiąc po leczeniu go w dentimie i ma spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też korzystam z usług www.msdent.katowice.pl/ i jestem bardzo zadowolona :) naprawdę bardzo polecam, to chyba najlepszy dentysta w katowicach ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dentim Clinic trafiłem przypadkiem, zadzwoniłem, zostałem bardzo miło i rzeczowo poinformowany o kosztach i przebiegu leczenia. Pozniej bezpłatna konsultacja, leczenia a teraz bardzo szeroki uśmiech :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was miał może do czynienia z gabinetem www.addent.pl ? :) tak sie zastanawiam nad pójściem do nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam gabinet stomatologiczny Dental Complex wykonują implanty zębów, pełen zakres zabiegów z zakresu stomatologii, leczą paradontozę, naprawdę rzetelni specjaliści już nieraz mi pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług Dentim Clinic, wszystkie plomby bardzo ładnie wyglądają i są baaaaardzo trwałe. Jakość pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rodzinnie jezdzimy do Gliwic do dr.Barona w Kosmo Dental. Teraz nie wyobrazam sobie zmiany dentysty na innego. Super atmosfera panuje w klinice,z czystym sumieniem moge polecic nawet jesli trzeba jechac pare km wiecej. dodatkowo maja gaz rozweselajacy dla tych co sie stresuja...fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z Katowic jeżdżę do Tych do www.viscardi.com.pl. tam mam swoją zaufaną panią stomatolog. przeprowadzała mi miedzy innymi skomplikowane leczenie kanałowe. niedługo również tam będę miała wstawiany implant. poza tym cenowo jest dla mnie bardziej opłacalnie niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yonażka
Ja teraz byłam na zabiegu wybielającym w klinice borczyka w katowicach. Wcześniej miałam robione u nich leczenie stomatologiczne. Fajna klinika, dobrze wyposażona, dobrze się tam czuję za każdym razem, jak jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbv
Wiele dobrego s łyszałam o przychodni Duomedica (tu masz ich stronę – http://duomedica.pl) . Z leczeniem kanałowym na pewno bez problemu sobie poradzą. Jak bardzo się boisz bólu zawsze możesz poprosić o silniejsze znieczulenie (choć w moim przypadku nigdy nie było takiej konieczności). Personel jest tam miły i pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić pana doktora Marcina z BoaDent bo jest moim dentystą już od kilku lat. Bardzo sobie cenię rodzinną atmosferę panującą w gabinecie, która zdecydowania zwiększa komfort podczas wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwineczqua
Byłam teraz właśnie na wybielaniu w klinice borczyka, powiem szczerze, że poziom obsługi oraz jakość wybielania jest bardzo fajna. Jeśli pozostałe usługi są na takim poziomie, to naprawdę bardzo fajnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciężko bedzie CI dojeżdżać? Bo w Tychach znam dobrego dentystę www.esdentica.pl . Chodze od kilku lat i jestem zadowolona, zwerbowałam już tam kilka znajomych osób i nikt nie powiedział jak dotąd złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMalla
Doktor Borczyk zdecydowanie jest moim zdaniem najlepszym stomatologiem. Wystarczy spojrzeć na to, jak dobrze wyposażona jest ta klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na Dębowych Tarasach. Klinika się nazywa Dentim Clinic. Miałam BEZPŁATNĄ, (naprawdę bezpłatna:D) konsultacje. Dostałam plan leczenia, oraz info ile pieniędzy musze przeznaczyć na leczenie, żeby wszystko było pięknie:) Za tydzień mam kolejną wizytę, ponieważ zdecydowałam się na leczenie, które mogę u nich rozłożyć na raty bez oprocentowania. Pierwsze wrażenie- super! Super wystrój, super obsługa i bardzo duże doświadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry dentysta przyjmuje w przychodni Duomedica – duomedica.pl . Chodzę tam od dłuższego czasu i nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Atmosfera fajna, personel ma dobre podejście do pacjenta no i wszystko odbywa się bezboleśnie. Tu masz stronę – www.duomedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarelski
Proszę tutaj - http://www.stomatologia-stencel.pl/ Dostępność w zasadzie 24h, ale przede wszystkim - gabinet na najwyższym poziomie, w bardzo dobrym standardzie. To jest w Chorzowie - stąd może i warunki lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsyłam listę specjalistów- mam nadzieję że ci pomogę. Bardzo długo sama szukałam czegoś konkretnego, kiedyś jeden ze stomatologów zostawił mi taką dziurę po wyrwanym zębie że miałam dentofobię :/ http://znajdzlekarza.pl/stomatolog/Katowice%2C+Polska?range=50&uwz=1&latlng=50.264892%2C19.023782

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geralt4
Może sprawdź ofertę pod adresem http://stomadental.pl . Ja właśnie tam zakładałam sobie most cyrkonowy i szczerze polecam tę usługę za jakość i profesjonalizm! Na Kotucza znajdziesz również wielu innych specjalistów w zakresie stomatologii więc moim zdaniem warto tam się wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszą opiekę stomatologiczną znajdziesz w Rybniku w gabinetach znajdujących się przy ulicy Kotucza. Przyjmują tam tylko sami specjaliści, którzy świadczą usługi naprawdę na wysokim poziomie. Ofertę możesz sprawdzić pod adresem stomadental.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaKonieczna
Doktor Borczyk jest bardzo dobrym specjalistą. Jestem pacjentką kliniki od dwóch lat. Przez ten czas przeszłam kompleksowe leczenie, dzięki czemu mój uśmiech jest niebagatelnie piękniejszy, a ja pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×