Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzaly_podobno_fajny

uwielbiam seks!!!

Polecane posty

Gość lallllunia
no no no ta odrobina kokieteri dojrzały dodaje ci tylko uroku... zasłużyłeś na ten fanklubik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly_podobno_fajny
lalllunia buźiaki ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllunia
sam sobie winien hahaha Dac palec to całą rękę by chciały Taki nasz urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly_podobno_fajny
lallllunia rekę? a ja myślałem że coś innego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz przeczytałam coś tak pięknego na forum :) aż miło sie zatrzymac przy takich wypowiedziach - dzięki dojrzaly_podobno_fajny :) Dołączam do Twojego ( widze ze juz i tak licznego ) fan clubu hehe :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllunia
jasne że wolimy coś innego mmmmm;-) ale paluszek tez może byc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka**
mmm ja tez uwielbiam sex, ale rzadko zdarzaja sie faceci ktorzy sa w stanie to zrozumiec i nie stawiac na pierwszym miejscu swojej satysfakcji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje ze takich facetow jest bardzo duzo,niestety nie siedza tutaj na tym forum bo uwazaja to za zbyteczne.... nie powiem ,facio ladnie napisal....ale... tutaj sa tacy faceci ze zrobia wszystko zeby swoja osoba zainteresowac kobiety,jedni wstawiaja fotki swoich wackow(zenada)a ten tutaj wpadl na bardzo prosty sposob POCHWALIC KOBIETY ! i jak widac mial racje:)))Zycze powodzenia:)cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllunia
Bo kobiety nie są az tak bardzo skomplikowane, chociaż lubią myślec inaczej... :-) a facet najwyraźniej zna się na rzeczy, rzeczywiście proste a jaki efekt?!?! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly_podobno_fajny
Kochliwy masz racje jest wielu facetów którzy tak mysla ja tu napisałem bo moja kobieta tu zaglada czesto i jak poczytałem z nia niektóre wypowiedzi to sie załamałem ale powtarzał sie nie bede a w necie przygód nie szukam i nie mam zamiaru kogos soba zainteresować dziekuje za mile opinie ale moim celem było zeby kilku facetów jesli to przeczytaja zastanowiło sie nad tym co pisza i jacy sa dla swoich kobiet. p.s. jesli gdzies ktos poda mojego maila to podszyw pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllunia
trochę za późno dojrzały już rzuciłeś swój urok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincenzo
jest ktoś jeszcze,czy wszystkie śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincenzo
jesteś owszem ale kim,kobieta czy men?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincenzo
seks jest czymś pięknym,czemu Ci co nie mają o nim pojęcia piszą tyle bzdur,że to wygląd,rozmiar,kolor albo nie wiadomo co jest tak ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to w ogole ma znaczenie w tym temacie czy jestem kobieta czy facetem... o tym ze nie robie sobie jaj swiadczy moj nick, jesli chcesz porozmawiac powaznie to pisz szczerze bo nie chce mi sie tracic czas na bzdurne gadki. przy okazji pozdrawiam tworce tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jestem pewna ze te osoby ktore pisza o rozmiarze itd. pewnie nawet nie umieja prawdziwie kochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincenzo
w temacie nie ma a w pisaniu nie wiadomo jakich zwrotów używać.Używasz ostrego języka jakbym pisał tu o od rzeczy.Napisz na temat to poczytam i ja się wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincenzo
piszesz szybciej niż ja,mam nadzieję,że Cię nie uraziłem.To co najpiękniejsze jest niewidoczne,to trzeba poczuć, jak chociażby orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllunia
jak to dobrze że są jeszcze faceci którzy potrafią pisac i mówic o seksie jako o uczuciu. Jedno z fajniejszych zdań jakie usłyszałam od mojego Ktosia: "Skarbie ja nie chce się z tobą pieprzyc.. ja się chce z tobą kochac.." Panowie... Przywracacie mi wiarę w gatunek ludzki. Dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeżeli pozwolicie to również wtrącę dwa słowa na temat seksu. Jestem po ślubie około 6 lat i cały czas byłem przekonany, że to kobieta powinna zadowalać mężczyznę. W błędzie byłem ogromnym, a zauważalne to było w mniejszej ochocie na seks przez moją żonkę. Na początku nie wiedziałem za bardzo o co chodzi, dopiero po wspólnych rozmowach zdradziła mi czego oczekuje od mojej osoby. Wtedy zacząłem się naprawdę uczyć seksu oraz rozumieć kobiety. Co prawda lekcja ta trwa do dzisiaj ale uważam, że warto bo nie ma nic wspanialszego jak zadowolona kobieta po wspólnie spędzonej nocy. Dlatego drogie Panie i drodzy Panowie moja rada rozmowa i jeszcze raz rozmowa to wg mnie jest istota udanego związku oraz wspaniałego życia intymnego. Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×