Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dolka***

grypa, zapalenie tchawicy w ciązy...co wtedy ???

Polecane posty

wogole czy lekarz pozwala brac leki....boczekac az samo przejdzie to mozna sie przekręcic....planuje ciąze za miesiac , dwa, a teraz jestem w trakcie leczenia bo mam zapalenie tchawicy i grypę....wczoraj miałam 39 st. gorączki myślałam ze sie skocze.....na całe szczescie ze nie jestem jeszcze w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnghghg
nikt nie chorował w ciazy? a moze ciąza chroni przed chorobami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta u lekarza. pewnie przepisze Ci bioparox. ja w ciąży to brałam jak mnie dopadło choróbsko w 5 tyg. ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warto kupić dla całej rodziny wariant Familino, bardzo wszechstronny, do każdego możliwego leczenia wziewnie. Mi bardzo służy zwłaszcza taka mgiełka z roztworem soli fizjologicznej żeby nawilżyć śluzówkę, dużo lepiej się oddycha potem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

W jednej z przychodni widziałem inhalator https://novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja i jest całkiem mobilny. Na wyjazdach się nawet sprawdził, więc nie mam wątpliwości, co do jakości. Zapalenie płuc u żony wspomagająco, u syna astma standardowo do leczenia inhalatorem. Oszczędzamy na lekarzach. Włoscy producenci inhalatorów to poza tym światowa czołówka.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×