Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukasz_123lk

Pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość lukasz_123lk

Jestem z dziewczyna okolo roku mamy po 23 lata. Na poczatku bylo super sama mowila co czuje potrafila powiedziec ze mnie kocha itp. wtedy wiedzialem ze to jest to. Po jakis 4 miesiacach wszystko sie skonczylo. Jesli pytam ja co do mnie czuje to wykreca sie i mowi ze nie potrafi okazywac uczuc i jak cos sie zmieni to mi powie. Ja sie zakochalem i zalezy mi na niej tylko to wszystko jest jednostronne a ja czekam az cos sie zmieni. Co o tym myslicie? jesli dziewczyna zaczyna tak mowic to znaczy ze jest juz tylko ze mna z przyzwyczajenia i nie chce mnie i siebie oklamywac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskaddgggsss
jesli jestescie razem juz rok i na początku twierdziła że kocha a teraz jej sie odmienilo to mysle ze cos jest nie tak. Przeciez powinno jej zalezec jeszcze bardziej skoro jeslescie ze soba juz tak dlugo. Zapytaj wprost i powiedz o swoich odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta30lat
Kobieta raczej nie ma problemu z okazywaniem uczuć więc coś jest nie tak...może chce odejść ale nie wie jak to zrobić...może czas przejrzeć na oczy?..miłość czasami się kończy...ale na szczęście kochać można wiele razy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciamaiolcikakak
sądze ze po roku miłośc dopiero zaczyna rokwitac.... na poczatku to tylko zauroczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz_123lk
Musze sie zebrac do tego bo powoli zaczalem sie juz przyzwyczajac. Niedawno probowalem z nia o tym rozmawiac ale skonczylo sie na tej samej spiewce. I teraz mam dylemat co robic bo z jednej strony przemawia uczucie a z drugiej strony zdrowy rozsadek. Mialem wczesniej podobna sytuacje i nagle dziewczynie sie odwidzialo takze nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choholudek
pewnie ma kogo, albo kręci z kimś na boku... I tak Cię tylko zbywa bo nie chce Ci powiedzieć prawdy. Ja tak właśnie teraz mam i przez to przechodzę... było to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TMT to Ty
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choholudek
[True evil and hate] Dobrze gada, wódki mu polać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce od Ciebie odejść ale nie ma odwag żeby to zrobić, pewnie jest jej Ciebie żal. Jest oschła bo chce żebyś sam zmęczył się związkiem i ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×