Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana praca w BP

Praca w Biuro Plus...ktos wie

Polecane posty

Gość zainteresowana praca w BP

Czy ktos y Was jest lub bzl pracownikiem Biura Plus.Jakie sa Wasze opinie na temat pracy w tej firmie.Jakie tam sa yarobki,atmosfera...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avxjat
spiepszaj z tamtąd...tzn zależy w jakim mieście, mało płaca przedstawicielom, zreszta nie ciekawie jest teraz na rynku, duzo konkurencji o wiele silniejszej, na amgazynie dwie zmiany, chłopaki mają zajeb, na telemarketingu lipa, dzwonić i sie prosić-żenada, ciągłe zwolnienia z byle powodu, najlepiej maja kierowcy, nic nie robią tylko rozworzą towar, raz na 3 tyg po robcocie robia zakupy przez tydz, co kończy sie późnym powrotem do domu, zresztą jaki facet lubi siedzieć w sklepie po 3h :( Kiepskie zarobki, kiepskie auta-fiaciki, blle a kierownicy zryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXBP
ja pracowałem w Biurze Plus... Ogólnie ciężko cisnienie wielki wynagrodzenie małe... szczerze nie polecam!!!!!!! Zarobki podstawa najniższa krajowa plus prowizja max 500zł za paliwo na prywatny urzytek trzeba płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y podkarpacie
to chyba widze że nawet nie ma co iść na rozmowe o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiiii plisssssss teraz Ania
ja tam nie pracowalam ale pracuje w biurze i robie zamowienia z Biura Plus---------co tydzien inny pracownik Wnioski wysun sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaa37
Hahahha ale bzdury! Pracuję w Biuro Plus od pięciu lat i jestem bardzo zadowolona. Partnerskie relacje, uczciwa stawka (jak pracujesz, bo jak się obijasz, to jasne jest dla mnie, że nikt przy zdrowych zmysłach nie da Ci kasy za nic) i przede wszystkim fajny zespół. Auta dla świeżych pracowników może i kiepskie, ale w tej branży to standard. Poza tym na aucie mi nie zależy, bo mam swoje prywatne, za to w BP jak nigdzie indziej (a pracowałam jako handlowiec tu i tam) mam elastyczny czas pracy, co przy dwójce dzieci jest nieocenione. Kto jest uczciwy i pracowity na pewno odnajdzie się w tej firmie, kto jest cwaniakiem i leserem wyleci prędzej niż przyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedeee
Taa sam jestes krzak, firma prawie 20 lat na rynku, ja jezdze od 2 i mam normalna umowe od poczatku, tak jak wszyscy zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak praca w Biuro Plus w Pabianicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujący  pracy
Jeżeli opisujecie o BP to piszcie w jakich oddziałach tak jest bo oddziałów jest w Polsce około 20 i na pewno w każdym jest inaczej, to nie jest tak naprawdę jedna firma, w każdym jest osobny prezes co zarządza oddziałem po swojemu bo to prywatna firma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergios
Nie ma gorszych oszustów jak hurtownia biuro plus sklep przy ulicy Piłsudzkiego w Pabianicach. Kupiłem tam produkt za niby 144 zł (taka cena była pod produktem)a jak sie później okazało na paragonie była cena 250 zł. Sprzedawca nie potrafił odpowiedzieć dlaczego jest taka cena . Uważał że to byla cena zakupu .Produkt na allegro kosztował 119 zł Aha , zapomniałem dodac że osoba , która udzielała mi informacji na koniec stwierdziła że tu tylko sprząta. Niezłą marżą operuje Biuro Plus. Oszukują tam na każdym kroku , lepiej kupić w zwykłm sklepie niz w pożal się Boże pseudo-hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylyia
Pracowałem tam jakieś 6 lat temu... , na magazynie, ogólnie nie bylo jakoś mega ciężko ale placa pod stołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×