Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laksjdhuf

warunki pracy w orsay

Polecane posty

Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, realnie na stanowisku zastępcy kierownika można zarobić 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32563
Pracowałam jako magazynier na Bielanach Wrocławskich, męczarnia, wykorzystują ludzi za marne grosze. KOŁCHOZ, w lecie po 40 stopni. Liderki to niesprawiedliwe Sz......!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaWWW
Urząd Pracy powinien zająć się tym zakładem!!! Ordipol w Bielanach Wrocławskich. NIEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiadłaasia
Zacznę od tego, ze nie polecam ! Wszystko co tu pisały dZiewcxyny to prawda. za 1/2 etatu ( ale tylko na papierku bo robiło sie znacznie więcej nawet do 40 h tyg) niecałe 700 zł . Oczekiwania duże jesteś nie tylko sprzedawca ale sprzątaczka, ogarniasz papiery i wysyłasz raporty, do tego u nas nie było nikogo od towaru także wykładasz i zabezpieczasz towar, wykładasz na sklep i przy tym obslugujesz klienta, do tego co drugi tydzień przychodzisz na totalna przebudowę sklepu. Zostajesz po godzinach i nikt ci za to noe płaci nawet na 10 h pracy 15 min płatnej przerwy. Nadgodziny podczas rocznej pracy miałam wypłacone raz i to grosze , jakies machlojki . Kierownicy sklepu to szajbusy mało im płacom a ciagle narzekają , desperatki ale szukają pomocy w zwykłych pracownikach . Nie polecam idźcie do Żary, ny, bershki ale nie tam . Nawet promocje na ciuchy to klapa bo ciuchy czasami jak z innej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak Orsay w Szczecinie? Np w Auchan, molo, kaskadzie czy gryfie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam iść dorobić do mojej pensji do Orsaya na pół etatu ale po tym, co tu przeczytałam, to za głowę się złapałam. 15 h na umowie, wypłaty po 4 ech msc? :O A najbardziej przeraziły mnie te 3-godzinne przerwy w ciągu dnia :O Pracuję kilkanaście dni w miesiącu po 12 h i na takie akcje to ja czasu nie mam. I te telefony do domu - szok. Dobrze, że znalazłam ten temat, nie będę się w to pakować i tracić kasę na ciuchy z Orsaya skoro mam swoje ładne, firmowe rzeczy. Szukam więc pracy dorywczej na pół etatu gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! W Orsayu jest bardzo dużo pracy. Przyjmowanie dostaw, przebudowy sklepu, przyjmowanie i wydawanie paczek internetowych, a to wszystko przy aktywnej obsłudze klienta. Pamiętać należy również o tym by wyrobić cele, które są stale monitorowane. Trzeba kompleksowo obsługiwać klientów na sali sprzedaży w przymierzalni oraz przy kasie. Atmosfera zależy od zespołu. Ja pracuję w Orsayu od 6 miesięcy. Praca jest męcząca, ale dla osób które lubią pracę w handlu, super :) Socjal, premie, a za 40h 2150zl brutto. Oczywiście umowa o pracę. A moja SM zaparza mi kawę na zapleczu. Jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośddddff
Nie polecam pracy na magmagazynie orsay Kolo Wroclawia. 10godzin trzeba stac. Praca od 6. A do tego kierownictwo wywyzsza się stanowiskiem. Czulam się tam jak byle kto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była orsayanka
Nie wiem jak w innych regionach, ale region bielski "zarządzany" przez M.Krajewską to po prostu szkoda słów. Regionalna pojawiająca się w sklepie raz na pół roku, pisząca maile do swoich podwładnych z prośbą o podanie ile dziewczyn pracuje w danym sklepie. Co za przełożony nie ma bladego pojęcia ilu ma podwładnych? Zamiatanie problemów pod dywan i usuwanie "po cichu" kłopotliwych pracowników za zachowania, które powinny być napiętnowane? To jakiś żart a nie zarządzanie. Jak wiadomo ryba psuje się od głowy i kierowniczki sklepów widząc zachowanie regionalnej, również pozwalają sobie na traktowanie ludzi jak rzeczy. Na porządku dziennym są praktyki tj. kierowniczka idzie na urlop bo jest zmęczona, a dziewczyna która jako druga ma najwięcej godzin po niej jest w pracy 3 dni po 12 godzin i nawet nie zostanie zapytana czy w dzień, w którym miała mieć wolne, może poświecić na bycie w pracy. Ewentualnie jeszcze "rzucanie" pracownikiem po filiach, które mają problemy kadrowe bez wcześniejszego zapytania go czy wgl może i chce do innego sklepu pojechać. Pracowałam na tyle długo żeby nauczyć się że w Orsay zwykły pracownik znaczy mniej niż nic. Kampanie reklamowe, czy rabatowe o których sprzedawcy dowiadują się od klientek, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju o awansie nie wspominając, a na sam koniec brak kompetencji przełożonych, którzy nawet nie potrafią ustalić wspólnej wersji jeśli chodzi o rozpatrywanie reklamacji i każdy sklep mówi klientkom coś innego. Jeśli chodzi o zarządzanie to klapa całkowita i dlatego też Orsay traci klientki bo one same czuja ze coś jest nie tak. Najpierw wabią promocjami a w sklepach okazuje się że żadnej promocji nie ma i wtedy zbiera "ta za ladą". Praca z ludźmi jest fajna, jeśli ma się przełożonych którzy znają się na tym co robią a nie tylko trzepią kasę za to że przyjadą do jakiegoś sklepu z tych w swoim regionie i w czasie godzin pracy pójdą do konkurencji na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez STANOWCZO ODRAZDZAM! I nie chodzi tutaj o to że jest dużo ogarniania na sklepie, że trzeba roznosic ubrania z przymierzalni, scierać kurze, myc lustra, zamiatac itp. w każdym sklepie (przynajmniej odzieżowym) trzeba to robic ale jak dla mnie polityka firmy jest chora! Wymagają od pracownika nie wiadomo czego za psie piniadze (w dodatku robi sie praktycznie wszystko to co powinno należeć tylko i wylacznie do obowiazkow kierownika) ze wszystkiego Cie rozliczaja, za zle wyniki ciagle zrypki chciaz w wiekszosci przypadkach nie jest to wina pracownika bo przeciez nie każdy klient przychodzi do Orsaya zeby wydac 500 zl czy wiecej a oni chca zebys Ty jako sprzedawca zrobil wszystko żeby tyle wydawali, na glowe najlepiej wejdz klientowi żeby tylko coś dodatkowego wcisnąć. Prace w tym sklepie wspominam bardzo zle i szczerze NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orsay533SC
Praca w tej firmie to dno i brak jakichkolwiek perspektyw, jedyne na co możecie liczyć, to wyzysk ze strony tej "firmy". Jeżeli nie daj Boże zachorujecie lub wasza kierowniczka to musicie radzić sobie same, same musicie załatwić pracownika lub przyjść 12h do pracy. Regionalna, to stara kobieta z problemami emocjonalnymi, nie możecie liczyć na jej pomoc, a tylko na pretensje i nękanie za złe obroty i że w jej tabelkach liczby się nie zgadzają. Odradzam komukolwiek pracy w tej firmie i Fili 533 SCosnowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam co prawda tylko okres próbny i odeszłam z własnej inicjatywy. Wiem, że kierowniczka chciała przedłużyć umowę. Ja bardzo polecam. Wiadomo duzo pracy, ale da sie przeżyć. Nigdy nie chodziłyśmy na 3 h przerwy, a bywały momenty, że sklep był prawie pusty. Nikt nigdy nie kazał nam kupować ubrań, chodziłyśmy w tym na co miałyśmy ochote. Pieniądze.. wiadomo najniższa krajowa, ale czego można oczekiwać po pracy za kasą. Teraz przeprowadziłam się i chętnie wróciłabym do orsaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polsko czuwaj .

Polacy/Rodacy od Podhala przez Śląsk do Żuław, bądźmy trzeźwi, Polska opleciona jest wrogimi korzeniami z ludobójczymi monstrami nad granicami . Przespaliśmy wybory w 2007r.roku i o mały włos było już po Polsce.
 JKM / Korwin, konfederacja europejska para putinowskie gry;
Zdjęcia z "Chirurgiem" w bazie motocyklowego gangu "Nocne Wilki", żale po śmierci lidera donieckich separatystów "Giwiego", obrona sowieckich pomników w Polsce na antenie rosyjskiej telewizji - to tylko niektóre z elementów aktywności Liliji Moshechkovej, kandydatki Konfederacji do Parlamentu Europejskiego. Wcześniej - jako kandydatka partii KORWiN - Moshechkova próbowała sił w wyborach do Sejmu. Bezskutecznie, ale jak widać nie rezygnuje, aby mieć wpływ na polską politykę...
https://niezalezna.pl/269478-oto-kandydatka-konfederacji-fotki-z-szefem-nocnych-wilkow-zal-po-smierci-giwiego-wizyty-na-krymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Hej dziewczyny, czy któraś z Was pracuje w Orsay w Warszawie od tego roku? Podobno te umowy próbne zostały zniesione i trochę się pozmieniało.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×