Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naturalnaaaaaaaa

dlaczego wiekszosc uwaza ze faceci wola niskie dziewczyny?

Polecane posty

Gość blabla1
no RUBENSA;d bo oczywiscie sa te male filigranowe ale niektore przy mojej wadze (60kg) wygladaja pączkowato a ja sie ani nie odchudzam ani nic wiec nie ma co narzekac wysokie babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla1
biedactwomalenkie dokładnie tak! moze sprawiaja na chlopaku takie wrazenie ze ten od razu chcialby sie nimi zaopiekowac ale jak zaloza krotka spodniczke a kolo nich stanie laska co bedzie miala taka sama spodniczke tylko jej nogi beda siegaly do piersi tej malej to ciekawa jestem wtedy odczuc faceta:) pozdrawiam wysokie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnick
Ktoś jest wysoki, ktoś jest niski i tego nie da się zmienić. Ja mam 158 cm i nie narzekam... grunt to zaakceptować siebie. I do czyjegoś, czy swojego wzrostu nie dorabiam jakichś głupawych ideologii...bo wolę być niska niż głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe że na tematach o w
zroście tak często wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to zaakceptować siebie. I do czyjegoś, czy swojego wzrostu nie dorabiam jakichś głupawych ideologii...bo wolę być niska niż głupia. ladnie napisane:D ja mam 172 i tez lubie swoj wzrost 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ciekawe że na tematach o
wzroście tak często wysokie zaczynają od wyzwisk w stronę niższych. Kompleksy? Dlaczego, przecież na duże kobiety też są amatorzy. Na każdą ładną kobietę, niezależnie od jej wzrostu. Gorzej, jeśli to sam wzrost jest atrybutem, a poza tym jest tylko wulgarna, rzucająca mięchem na niższe jędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ciekawe że na tematach o
Oczywiscie wysokie są też cudowne, te wysokie duchem, nie te żałosne, rzucające mięchem bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×