Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Izzydoor

Usuwanie błony dziewiczej, ile to może kosztować?

Polecane posty

Gość po co dajesz im namiary jak
już jedna dziewica nawet nie podziękowała, pousuwała swoje wpisy, nie podzieliła się wrażeniami z zabiegu itp. jak mi by ktoś dał namiar bym była ogromnie wdzięczna, opisałabym co i jak, a nie kasował wpisy, sama skorzystala z Twojej pomocy a innym pomóc nie chce... śledzę ten i inne tematy o takiej tematyce, gdyż też mam taki problem, jednak do Beuchatowa mam za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno opiszę wszystko po zabiegu.. Kolezance ktora podała mi numer i adres jestem mega ogromnie wdzięczna!!, bez tego ani rusz dosłownie na każdym kroku klapa...jestem dobrej myśli i mam nadzieje ze się wszystko uda. Trzymam również kciuki za Was zeby wszystko przebiegło pomyślnie bez bólu i płaczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajesz im namiary jak
kamat, a Ty szukałaś lekarza w tej sprawie na własną rękę? czy dopiero do Beuchatowa dostałaś namiar? ja jakoś nie mogę się przełamać, szukać, wstydzę się iść z tym problemem, dlatego dużo by dla mnie znaczyło jak bym wiedziała,że jest jakiś lekarz, który pomoże, miał takie przypadki , bo czytałam ,że nie każdy lekarz chce w tej sytuacji pomóc. nie dość ,że to temat tabu, wstydliwy, to jeszcze szok jakby mi lekarz odmówił, dlatego dla mnie taka pomoc, że ktoś by dał namiar na lekarza który na 100% by nie odmówił, to już byłby sukces.... nie rozumiem, jak ktoś sam mógł skorzystać z pomocy "też miałam takie zabieg" i potem zamilczeć, pousuwać wpisy, przecież ta dziewczyna była w takiej samej sytuacji jak my, znalazła pomoc, a już innym pomóc nie chce. dobrze,że jest ta inna dziewczyna "też miałam taki zabieg", która pomaga bezinteresownie, bo z tego co wyczytałam, to jesteś drugą osobą, którj dała namiar do Beuchatowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja również szukałam lekarza sama niestety na początku państwowo i z sieradza dostałam skierowanie do łodzi ale niestety nie udało sie przeprowadzić zabiegu bo byłam tuż przed okresem (pani ginekolog zle mi policzyła dni) :/ a poza tym zabieg miał byc przeprowadzony w narkozie o czym w ogole z mojej strony nie było mowy (bałam się)... i mnóstwo praktykantów którzy na pewno towarzyszyliby przy tym zabiegu na sali...do Bełchatowa mam bardzo bliziutko niecałe 60 km i prawdopodobnie wybiorę sie tam w poniedziałek. Dam znać co i jak na pewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam taki zabieg
Daję namiary, bo sama wiem przez co ja przeszłam, jak płakałam jak szukałam ginekologa a mi odmawiali w rozmowie telefonicznej :-( Na pewno psychicznie już jest tym dziewczynom łatwiej, jak jadą do tej pani ginekolog i wiedzą,że je SERDECZNIE przyjmie, zrobi ten zabieg, nie odmówi, że już pomogła nie jednej kobiecie. Nie byłam u tej pani ginekolog od ok 6 lat, ale zawsze będę ją mile wspominać, do końca życia będę jej wdzięczna, gdyby nie ona to nie wiem jak dalej potoczyłoby się moje życie, poniekąd na pewno dzięki jej pomocy mam wspaniałą corkę :-) Sam wygląd pani ginekolog jest bardzo pozytywny, wygląda na ciepłą, przyjazną kobiet ę, głos ma bardzo miły w rozmowie telefonicznej, czy w gabinecie... Kammat to znaczy że już dzowniłaś i się umówiłaś na poniedziałek? Będzie też pani położna czy tylko pani ginekolog? Pytałaś o koszt? Napisz tutaj lub jak wolisz na mój adres e- mailowy, który na pewno jeszcze masz :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajesz im namiary jak
kolejna, która wzięła namiar i zamilkła... a obiecywala dać znać co i jak i dziwne przez pare dni nie napisała nic... szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego twierdzisz że wzięłam namiar i nic nie napisze? skoro mowilam ze podziele się z Wami tym zabiegiem to się podziele. Do zabiegu nie doszło jeszcze... i nie wiem czy dojdzie przez okolo 2 tygodnie(wazna sprawa)ale jestem umowiona z pania ginekolog na konsultacje teraz we wtorek zobaczymy co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajesz namiary jak
ok, przepraszam kammat, ale myślałam,że się nie odezwiesz,,, tamta dziewczyna, dziewica 83 też miała się odezwać, opisać co i jak, a zniknęła, pokasowała swoje wpisy, sama skorzystała z pomocy a nic nie napisała, dlatego pomyślałam,że Ty też się nie odezwiesz, że już po zabiegu jesteś i jak tamta milczysz. śledzę cały czas wpisy, niemal codziennie zaglądam czy jest coś nowego,a nie zawsze tu coś wpisuję, ale zaglądam, bo sama mam taki problem, jest mi ciężko też psychicznie z tym, szkoda,że mam tak daleko do Beuchatowa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! ..hmm od czego tu zaczać.. Pani ginekolog bardzo miła przesympatyczna. Bardzo się stresowałam ponieważ jestem bardzo nerwowa i przed zabiegiem podala mi pani położna tabletke(uspokajajacą-nasenną) jak juz byłam w lekkiej fazie zasypania to weszłam do gabinetu powoli się ogarnęłam i do dzieła...strasznie sie trzęsłam... Najpierw Pani ginekolog mi w srodku zdezynfykowała ... strasznie szczypało na początku ale później juz było ok, wstrzykneła mi srodek znieczulający w " to miejsce" troszke odczekała i poznie juz skalpelkiem cięła... nie czułam tego bólu.. trwało to około 20 min zapłaciłam 200 zł ponieważ była jeszcze rowniez pani połozna. Rowwniez bardzo sympatyczna. ranka powinna sie wygoic po 3 dniach i mozna juz probowac:) takze dziewczyny jezeli uporacie sie z takim problem to nie zwlekajcie bo nie ma sensu tylko ruszajcie do Bełchatowa! na prawde miło i bezstresowo...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam taki zabieg
Kammmat super,że już jesteś po :-) Zapytam z ciekawości, czy Pani ginekolog nie dziwiła się skąd nagle u niej akurat takie pacjentki "z tym problemem", czy coś mówiłaś skąd miałaś "namiar"? pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się cieszę...! :) ranka dopiero wczoraj sie zagoiła...troche mi krew leciała i sie wystraszylam ale słyszałam ze to normalne.. Jesli chodzi o jakies podejrzenia ze strony Pani ginekolog to nie nie zadnych nie było, aczkolwiek mowiła ze było pare takich przypadków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek85
Hej, podajcie rowniez namiar na pania ginekolog z belchatowa. Czytajac efekty takich zabiegow czlowiekowi robi sie lepiej. CHce przez to przejsc aby moc cieszyc sie seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek85
Belchatow albo Łódz!!! dzieki i pozdrawiam was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek85
Prosze podzielcie sie namiarami na pania ginekolog ,bede bardz wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek85
Hallo hallo , prosze o jakikolwiek odzew na moj post. Pomozcie mi ! Podzielcie sie namiarami na lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybwk85
mala85748@wp.pl dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybeek85
mala85748@wp.pl dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek85
mala85748@wp.pl dzieki!! I jak po zabiegu? Wszystko pozytywnie? Napisz mi w mailu jakies szczegoly,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam taki zabieg
grzybek - dobrze,że już Kammat posdała Tobie namiary, dobrze,że ona tak jak ja chce pomagać w takiej sytuacji... ja pomogłam, dałam namiary Kammat i jeszcze jednej dziewczynie, która tu pisała.... daj znać jak u Ciebie będzie po zabiegu :-) Ile masz lat? Długo już "próbujesz" i się nie udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek85
No jeszcze czekam na namiary,ale cierpliwa jestem:) Bardzo naprawde sie ucieszylam sie ze dostalam odzew. Probuje z chlopakiem juz ponad 2 lata. Oboje jestesmy pierwszymi swoimi partnerami. Od 2 miesiecy jestesmy narzeczenstwem i dalej chcemy isc przez zycie razem. Cieszyc sie wszelkimi przyjemnosciami,a w tym przypadku seksem. Na pewno odezwe sie jeszcze, jak juz bede znala termin wizyty. dzieki dziewczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek85
Jak teraz wygladaja wasze relacje z partnerami po zabiegu? Nie bylo obaw ,po zabiegu, mimo wszytsko przed bolem pierwszego razu itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam taki zabieg
Obawy były i po zabiegu przed "1 razem", bo we mnie już był sam lęk przed bólem, ale wiedziałam,że już w sumie "problem" (błonę) mam "za sobą", więc psychicznie łatwiej :-) Poza tym ja byłam wtedy po ślubie i już na takim etapie, że bardzo chciałam mieć dziecko :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajesz namiary jak
KAMMMAT a Tobie już się udał pierwszy raz, masz to już za sobą? czy po zabiegu były też jakieś problemy? bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niestety nie :( jakoś nie moge sie kurcze przełamać , boje sie ze ten zabieg nic nie zmienił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vielpakvielpak
dziewczyny a jesteście wszystkie pewne, że te problem tkwi w błonie dziewiczej a nie w psychice?bo mam ten sam problem i ginekolog stwierdził, że z błoną wszystko ok, że jest przerwana i elastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajesz namiary jak
Ty masz chyba inny problem ,może u Ciebie bardziej w psychice, ale już musiało u Ciebie dojść do stosunku, seksu skoro masz przerwaną błonę... A nasz głowny problem to taki,że mamy błonę, dopiero podczas zabiegu się jej pozbywamy lub mamy takie plany, bo stosunek jest niemożliwy ze względu na owy ból. Na pewno psychicznie też to dla nas problem, bo ileż razy można próbiować jak boli, więc automatycznie na samą myśl jest lęk, starch przed kolejną nieudaną próbą, bólem....] Kammmat a próbowałaś chociaż??? Jak będziesz już po próbie napisz czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vielpakvielpak
U mnie do stosunku też nie doszło, penis najwięcej wszedł na jakieś 4cm, ale zaraz kazałam wyjąć.No chyba że włożenie członka na jakieś 5sekund można nazwać seksem ;) Faktycznie może dzięki temu błona się przerwała, albo naderwana była już wcześniej przez tampony. ja mam problem psychiczny, ale też mnie masakrycznie boli - zanim poszłam do gina byłam przekonana, że mam błonę, bo czułam jakby mnie coś rozrywało podczas prób. Mój problem siedzi w psychice, ale boli gdzie indziej :( nieświadomie zaciskam mięśnie pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiczyny to u mnie gorzej
bo ja nawet tampona mini nie założę, już mnie boli, już mam lęk. nie ma mowy o stosunku, było parę prób - kilka wręcz i zawsze już na samym wejściu ból,że nie da rady zacisnąć zębów, blokada jakaś... ginekolog mnie normalnie zbada, ale sama mam problem z tamponem mini :-( to nie pochwicą, ale jakiś lęk, blokada psychiczna. teraz tak jak wy pisałyście już nawet zaniechaliśmy próbowania bo na samą myśl o tym ja się boję, panicznie już :-( więc u ciebie nawet że wszedł członek na 5 sekund, ale wszedł, jakoś dało radę, u mnie nie ... mieszkam w małej miejscowości, też będę szukać lekarza który zrobiłby mi zabieg, mojej ginekolog tego nie powiem, bo to mała mieścinka, wszyscy się znają, nie chcę tutaj, zresztą mogłaby odmówić. bo też mówiła,że moja budowa jest normalna, że nie widzi przeciwskazań do seksu, tamponów itp. jejku, my mamy "takie" problemy, a inne dziewczyny np o zajściu w ciążę, że dziecko chcą... ja też chce i połykam łzy coraz częściej bo mam 26 lat i muszę coś z "tym" zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×