Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szkoda_czasu

I PO SESJI..KTOŚ JESZCZE?

Polecane posty

dziś zaliczyłem swój ostatni egzamin..ferie do 27 lutego :) fajno być studentem, trzeba się uczyć i takie tam..i trwać w nadziei, że to oblany egzamin może się skończyć co najwyżej poprawką.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdhrgahfgja
ja te wczoraj był ostatni egzam, dziś dowiedzialam sie ze zdalam, jutro jade po wpis i w poniedzilek po jeszcze jeden wpis i ferie do 27 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholliczkaa
ja tez juz po i etz zaczynam ferie:)gdzie studiujesz?skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość part two
3 w plecki..... od poniedziałku bój.... czemu ja nie mam takiego szczęscia, że gdy wchodzę odpowiadac to szanowny pan nie zapyta mnie jak sie czuje skąd jestem.. powspółczuje mi ze dojeżdzam codziennie i nie zada lightowego pytanka jak innym zawsze wiatr w ślepia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdhrgahfgja
ale to ze wszystko zaliczylam to chuj, najfajniejsze jest to ze na dwa z trzch egzamow sie nic nie uczylam z lenistwa i zdalam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż 3 w plecy? o to sporo.. współczuję.. nie wyobrażam sobie przedymać 3 egzaminów..uuu..:o cóz..nikt nie powiedział, że będzie lekko, niektórzy mają taką misję, aż w oczy kopie.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zazwyczaj przed egzaminami ci, którzy mówią, że nic nie umieją to na egzaminie wychodzi szydło z worka..10/10 pkt zdobywają.. jak ja się nie uczę i mówię, że nie umiem to jest prawda..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość part two
na pierwszym roku zwolnienie z jednego egzaminu....;) w 2ch semestrach a teraz...... tak jest jak jest;( niektórzy mają 4ry w plecy..... taki system panuje u mnie..... do egzaminu pdchodzi osób 14 z 20stu (bo 6 nie wywalczyło zal z cw) i z tej 14stki egzmin zdaje ok 5ciu osób..../ bo profesorowie mają przecież czas..... a papier toaletowy w kiblu tez trzeba za coś kupować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość part two
głowa do góry ... dzis max relaX od jutra siadm i ryje.... nie poddam sie tak szybko a co najbardziej mnie w..rw..a osoba wchodzi do gabinetu i pozdrawia pana szanownego od "cioci Hani", kt zrobiła u niego mgr przed 6cioma laty pożal sie BOże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritkaaaaaaaaaa
mikrobiologia genetyka i miodziooooo: biochemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritkaaaaaaaaaa// part two
tak tak... to ta sama osoba...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa...ja jeszcze 21 jadę po wpis.. ;) pewnie cos bedzie pierdoliła, bo nieźle sie musiałem napocić, aby przyznała mi rację..ale piątaka dostałem.. :D ona się wszystkiego musi czepić.. jak dobrze, że z nią już dalej nic nie mam, bo by mnie chyba zniszczyła.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritkaaaaaaaaaa// part two
aj .. wyszło jak wyszło.... słynne opowieści studentów głoszą iż z biochemią walczą jeszcze najwytrwalsi jeszcze na 5tym roku.. przy magisterce.... w podejsciu pierwszym ten oto cudowny przedmiot zaliczyło... hmmmm... 15 / 70 dopuszczonych /ok 105 studentów na roku Miodek pełna gĘbĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
ja też już po sesji ale kurde prawie ferii nie miałam bo od 16 na uczelnię a wszystkie egzaminy w pierwszym terminie zdałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armanii
Mii zostały jeszcze 2 egz i 1 przedmiot : / , kurwa nic nie robie tylko sie ucze ... jeb ane studia , ale przynajmniej bede magistrem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttoo
ja już po sesji w styczniu byłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggg
ja też już po sesji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3egzaminy i pare przedmitoow na sesje poprawkowa w przyszlym tygodniu :classic_cool: i nawet mnie to specjalnie nie martwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttoo
dodam jeszcze że tak dobrej średniej to chyba od podstawówki nei miałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy sobie żyją z dnia na dzień..a co tam egzaminy..pff..chociaż w pierwszym terminie dowiedzą się jakie pytania były.. :D cóż..kto sie uczył to sę nauczył...i zdał..:D teraz na Was kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... rzypomnialy mi sie czasy studiow... rok temu:) uwierzcie mi przez 5 lat nie wiem jak to sie dzialo zaczynalam uczyc sie dzien przed egz (reszta to bylo planownie i panikowanie) i ZAWSZE trafialam na to co umialam:) nigdy nie mialam zadnej popr:) teraz jestem na podyplomowych na ktorych ucze sie wszystkiego z przyjemnoscia i zgodnie z moja praca - przyszlosciowa i dobrze platna great success:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttoo
gratuluję poprzedniczce podejscia - 5 lat zmarnowanych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż..kto sie uczył to sę nauczył...i zdał.. teraz na Was kolej o ile dobrze pamietam to sam ost sie tu chwaliles ze nic nie miales i zdales wiec... a grunt to sie nauczyc a nie zdac w 1terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry piec lat wakacji, imprez i super spedzania czasu najlepsze lata mojego zycia:) a teraz mam super prace, doksztalcam sie na podyplomowych i w sumie dalej jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttoo
eeehh....szkoda słów.... nie ma to jak studiowanie dla ocen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trafiłem na temat, który był mi najbardziej bliski, że tak powiem z wykładów, który najbardziej odebrałem i zapamiętałem.. :) gdybym dostał coś innego to pozamiatane..akurat miałem szczscie, że mnie zapytał to o co prosiłem w myslach, żeby spytał..szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż..kto sie uczył to sę nauczył...i zdał to albo jedno albo drugie, a nie opowiadasz bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×