Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tusia7.7

VACANZA, NEVADA, MEGIDO proszę o pomoc

Polecane posty

Gość tusia7.7

Czy ktoś zna może zespół" VACANZA z Białobrzeg, Nevada z Węgrowa lub Megido z Warszawy? Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka_80
Witajcie, pościk troszkę stary, ale sie dopiszę, właśnie byłam z nimi na weselu jak grali i było super, chciałam ich na swoje wesele we wrześniu 2010, ale niestety zajęci. Szkoda, bo dawno się tak nie wytańczyłam, mój narzeczony zachwycony, ładnie ubrani, nie walą wiejskich gadek (ja nie lubię chamskich wiejskich kapeli), może ktoś zna podobną do nich kapelę? Taką bardziej elegancką i z klasą, wiecie... Myslałam o zmianie terminu wesela, ale to większy problem, bo mamy super salę pod Warszawą za pół darmo po rodzinie, a oni też już nie mają terminu. Pozdrawiam i pomóżcie, bo nie wiedziałam, że z kapelą taki problem będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82
sporo slyszalam o zespole VACANZA i same pozytywy. Natomiast polecam rowniez zespol ALIS z Sokolowa Podlaskiego. Bawilam sie z nimi na ostatnim weselu Fajnie spiewaja, bawia gosci rowniez przy stolach, wszystko w dobrym guscie.. Kapela z klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selewe
a ja polecam Megido z Warszawy. byli w kwietniu zeszłego roku na moim wlasnym weselu - rodzinka i przyjaciele chwala ich do dzis :) rozkrecili towarzystwo, robili sobie krotkie przerwy, caly czas usmiechnieci i wg mnie bardzo fajnie grają. ja za wszelka cene chcialam uniknac niezrecznych zabaw, nietaktownych komentarzy - ktore ze strony zespolow nie raz na weselach widzialam - bardzo takiej żenady nie lubie :) no i na naszym weselu jej nie było..liste zabaw oczepinowych ustalilam wspolnie z zespolem. naprawde polecam nei wiem tylko jak z cena, w zeszlym roku nie byli najtansi..nie wiem, jak ich cena ksztaltuje sie teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×