Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a mieliscie kiedys tak

Czy skonczyc z tym, a moze cos z tego bedzie?

Polecane posty

Gość a mieliscie kiedys tak

Jestem w zwiazku, ponad rok. Od pewnego czasu nie czuje potrzeby kontaktu fizycznego z pratnerem, jedynie czsami mam ochote sie do niego przytulic. Inne rzeczy robione sa na sile. Mimo tego nie wyobrazam sobie zycia bez niego i nie mam pojecia jak byloby po zerwanie. Jak myslicie, czy to chwilowe, czy tak bedzie juz zawsze i bez sensu w to brnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam identycznie... Martwię się, że po prostu jestem oziębła i jak już min e lo pierwsze zauroczenie, to nie potrzebuje aż takiego kontaktu fizycznego...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mieliscie kiedys tak
sama nie wiem, powoli chec malala az doszla do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mieliscie kiedys tak
no wlasniei w tym rzecz dlaczego cos takiego trzyma mnie przy nim, skoro nawet nie odczuwam potrzeby bliskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego fizycznie się odsunęłaś skoro wcześniej bylo w porządku....a to że jesteś z nim to dlatego że daje Ci coś czego potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mieliscie kiedys tak
na dodatek jestem zauroczona w innym, chociaz wiem, ze go nie moge miec. A nawet gdybym mogla to nie wiem, czy zostawilabym obecnego ... dlatego chyba ja jestem problemem w tym zwiazku, nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ci w statecznym, pewnym, stabilnym, bezsensownym trwaniu w tym czyms, co nazywasz zwiazkiem. to cie przy nim trzyma. jest bezpiecznie, stabilnie, niezmiennie, znany grunt pod stopami. boisz sie samodzielnosci, innego zycia bez niego, chociaz uczucie, jesli w ogole jakies bylo, juz wygaslo. that's all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×