Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala79

Jak odłuczyc dziecko od kolyski

Polecane posty

Od urodzenia moja córeczke kładłam spac do kołyski poniewaz było tak lepiej mi ja usypiac i prawie przez 3 miesiace walczylismy z kolka wiec lepiej bylo ja usypiac poprostu kołysząc.Teraz zaczał jej sie 4 miesiac i widze ze nie potrafi sama usnac mimo ze pociera oczkami i płacze nie daje rady usnac bez kołysania,najgozej jest w nocy jak sie czasami obudzi i nawet godzine ja potrafir bujac zanim usnie bo wogole ma ciezkie zasypianie,male stukniecie to sie budzi.Dopiero po dobrej godz spania mozna sie w miare poruszac po skrzypiacej podlodze albo ogladac glosniej telewizor.Łóżeczko mamy turystyczne ,jeszcze nie rozłożone bo niebylo potrzeby i miejsca. Jesli ktos moze niech mi poradzi w sprawie usypiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciebie
nie łuczyli cie w szkole ortografii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak jak ty
jest tylko jedno wyjscie - nie kolysac. pewnie ze bedzie placz i krzyk ale to przez kilka dni a pozniej sie nauczy. Wazne by miala staly plan dnia czyli po kąpaniu np jedzenie i spanie. Kladz ją do spania i mow do niej czy spiewaj glaskaj po glowie by sie nie bala i czula cie blisko. Ale nie bierz na rece i nie kolysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×