Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xenna

mój chłopaki seks analny....

Polecane posty

mam świetnego chłopaka,ale ostatnio dowiedziałam się,że on kiedyś uprawiał seks analny:( jestem załamaana a wlasciwie czuję do niego obrzydzenie i wstręt jak sobie to wyobraze:(:(:( kocham go,ale po tym czuje wielkie obrzydzenie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo on moze czuc obrzydze
nie ze bylas z kims innym !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA LAaaaaaaaa
nie powinnaś. to przeszłość. poza tym to, że to robił to nie znaczy, że mu się podobało i że będzie chciał nadal to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś mloda siurka....seks analny jak kazdy, a czy ty nie jestes zwyczajnie zazdrosne o jego byłą kobiete? a czy nie bierze cie obrzydzenie i wstręt gdy pomyslisz ze on prawdopodbnie piesił oralnie swoją byłą? nie myslisz o tym jak sie z nim całujesz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,że wczesniej miał wiele partnerek jakoś musiałam przeboleś i pogodziłam się z tym, ale jak sobie pomyślę,że dupczył jakąś laskę to czuję taki nie do opisania niesmak,że masakra:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się,że on potrzebuje jakis silnych innych bodzców a seks ze mną nie będzie mu wystarczał:(czuje obrzydzenie,nie potrafie tego opisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo on moze czuc obrzydze
zeby tak kazdy myslal , to nigdy by nie bylo zwiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam ile razem
jesteście ???? ze dopiero teraz sie o tym dowiadujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facecie wyjątkowy;) ja miałam wczesniej jednego partnera,z którym uprawiałam strikte seks i kilku z którymi posunelam sie dalej,ale mi nie chodzi o zwykły seks ! ale o ten anal:( zboczeniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo on moze czuc obrzydze
kazdy ma swoje przyjemnpsci - a to ci nie daje prawa do obrazania ludzi !!! kumasz penieneczko !!!!! to sie z nim rozstan , jak nie passe !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie czepiac, ale to w koncy jeden byl z ktrym byl seks a ta reszta z ktorymi posunełąś sie dalej???? co moze być bardziej hardcorowe od seksu......zreszta mniejsza o to, anal.....hmmmm proponuje spróbować, wtedy zrozumiesz o czym mowa i nie bedzie cie to dręczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjątkowy,miałam na myśli wszystko,co do seksu prowadzi,ale nim sie nie konczy;) kurde ale ja nie jestem jakąś przeciwniczką seksu analnego,po prostu jak sobie pomysle,ze mój facet wkładał GO w tyłek jakiejs lasce to mnie krew zalewa i odchodze od zmysłów:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez masz kobieto
zmartwienie , sa gorsze rzeczy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie potrafie cie zrozumiec....gdyby bzyknął koze, albo poszedł na panienki do burdelu to byś zyskała moje poparcie, a tak?.....anal to taka mocniejsza wersja seksu......kurde ale go chyba umył od tamtego czasu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżych świeżych świeżych
ja tak tylko na marginesie uwagę.... że fajny nick dobrałaś, akurat pod tytuł posta jakby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie myśl,że wlasnie czegoś nowego,tak jak piszesz \"mocniejszego seksu\" nie zacznie ze mną,bo już ma za sobą chyba wszystko:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocniejszego powiadasz
to moze jeszcze cie traktowac jak dziwke - jak tak bardzo chcesz tychze wrazen !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocniejszego powiadasz
nieeee no zapewne jeszcze czujesz zapach po analu hahahhahaha :D - jestes smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×