Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

napalonauczennica

Związek z nauczycielem...ok, ale jak go namówić na seks?

Polecane posty

Gość doradzajaca
Staraj sie rozmawiac z nim o tym. Pokaż mu swoim zachowaniem,z ę naprawdę dojrzałaś do tej decyzji, ze jestes gotowa. Ale nie nalegaj, jesli nie bezie chcial. Moze on ma jakiś pro blm, ale nie chce Ci o nim powiedziec? Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chyba to zmyślasz
- to znaczy chyba zmyślasz taki "problem" Ja go tu nie oceniam moralnie (oczywistą ocenę zachowam dla siebie). To chyba niemożliwe, abyś nie dopięła swego, będąc stanowczo zdecydowaną! ============================================= Wyobrażę sobie siebie w roli twej "ofiary": Jestem od lat po prostu CIĄGLE zakochany w mojej Żonie. I ciągle pożądam jej. Trochę Dziewczyn "zasmakowałem", ale TA jest naprawdę nadzwyczajna! Jednak Jednak! gdyby w ustronnym miejscu atrakcyjna(!!!) dziewczyna po przemyśleniu "szybkiej, sprawnej akcji" (BŁYSKAWICZNIE rozpięła mi zamek rozporka i wyjęła GO na zewnątrz) najlepiej przytulając się do mnie znienacka, abym nie blokował rękoma, ujęła go w swoje dłonie patrząc mi w oczy, a ew. stwierdziwszy, że i TO za mało - równie błyskawicznie by uklękła i jak najgłębiej wessała go - no to ja nie widzę na świecie faceta, który by to WYTRZYMAŁ, który by sprostał własnym zasadom wierności Żonie (a omawiany facet nawet jej nie ma), który go "napastniczce" zabrał, schował do rozporka. To coś podobnego, jakby kogoś torturowano i wymagano, aby nawet przy najsilniejszych torturach nie zawył! Wszystko ma swoje granice! Każda wytrzymałość! Więc chyba bajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgg
po prostu przyjdź do niego na pogawędkę. Po jakimś czasie spytaj czy możesz skorzystać z łazienki.Idź do kibla rozbierz się i wróć do niego. Dzięki temu nabierze ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.O chce ja przeruchac
tez mam taki problem .. Moja wychowawczyni (nauczycielka. Chemi) mi sie bardzo podoba chodzi w miniowkach i po kolana spodniczkach chce zostac z nia sam na sam na zajecia i jak ja zachecic do sexu ?? chociaz zeby mi loda zrobila lub ja jej minete ?? co zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya ryjbyyyk
kurwa, ty go po prostu nie pociagasz i tyle. jest z toba z braku laku i za jakis czas cie rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1212
Miałam identyczną sytuacje. Teraz mam 23 lata, a wtedy 16 lat. Mój nauczyciel cholernie mi się podobał. Był też starszy o 10 lat. A więc najpierw on mnie zaprosił na randkę, potem po jakiś 2 miesiącach zaczęliśmy być parą. Byłam wtedy dziewicą i po 1 roku bycia razem postanowiłam zacząć temat seksu (on o tym ani ja nigdy nie wspomnieliśmy). Na początku powiedziałam mu, że jestem już gotowa bo naprawdę go kocham i to z nim chce to zrobić. Wtedy patrząc mi się głęboko w oczy spytał się mnie czy na pewno tego chce, bo mu to nie przeszkadza. Ja powiedziałam, że tak. Tydzień później zaplanowaliśmy to u niego w domu. Gdy przyszłam do niego zaczęliśmy się rozbierać. On był bardzo delikatny, czuły i chwile przed włożeniem mi go, spytał się czy na pewno tego chce a ja powiedziałam znów, że tak. Gdy skończyłam szkołę, oświadczył mi się, szybko wzięliśmy ślub. Teraz mam z nim córke. Naprawdę go kocham. P.S. Nie upijaj faceta bo wtedy będzie strasznie napalony, ostry i nie uszanuje tego że to twój pierwszy raz który chcesz przeżyć naprawdę wyjątkowo. Porozmawiaj z nim jeszcze raz na spokojnie, powiedz, że naprawdę tego chcesz. Powinno pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedzie zmeczony to zrob mu laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna, komu radzisz?! To było prawie cztery lata temu, ta napalona nawet już nie pamięta, że chodziła do szkoły, a jej nauczyciel, że ją uczył, a może i nauczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazcznij go pieścić po penisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×