Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka_s

po rozwodzie

Polecane posty

Gość izka_s

Witam mam pytanie dotyczące zakończenia sprawy rozwodowej,11 lutego sąd udzielił nam rozwodu odbyło sie to na jednej sprawie ponieważ rozwód był bez orzekania o winie na tej sprawie zostały ustalone też alimenty. czy teraz przyjdzie do mnie jakieś pismo na ten temat i ile trzeba czekać na takie pismo sąd coś tam mówił o jakiś terminach ale ja byłam w takim szoku że rozwód trwał zaledwie 15 min że mało co do mnie trafiało więc proszę o odpowiedź na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka_s
a i jeszcze jedno pytanie jeżeli sprawa odbyła sie 11 lutego to kiedy ex mąż musi mi zapłacić pierwsze alimenty? jestem osobą bezrobotną i mam 5 letnie dziecko więc prosze sobie nie pomyślać że jestem pazerna na kase. ale potrzebuje tych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJ ROZWOD TRWAŁ 9 MINUT PISMO PRZYSZLO DO MOJEGO ADWOKATA BO TO ON SKLADAŁ W MOIM IMIENIU POZEW -PO JAKIS DWOCH TYGODNIACH. BYLY MALZONEK MUSIAL SAM ODEBRAC PISMO I ZAPLACIC ZA NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DOSTALAM MASTEPNEGO MC DO 10 ROZWOD BYL W MARCU 2008 A KASA PIERWSZA PSZYSZLA 10 KWIETNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.123.
Witam, Piszę pracę mgr nt rozwodów, w związku z tym przeprowadzam badania, które są anonimowe, a wyniki ujmę jako opracowanie zbiorcze. Proszę o podanie adresu e-mailowego na nr GG 5374840 w celu przesłania ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×