Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffffffffffffffffffffffffffff

kto z was ma zlew przy oknie?

Polecane posty

Gość ffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffff
jesteś zadowolona? budujemy dom i zastanawiam się nad urządzeniem kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
tak, jestem bardzo zadowolona, tym bardziej ze mam widok na podwórko na dzieci, wszystko widac wokół, od razu lepiej i przyjemnie mi idzie zmywanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
i mam utrudniony dostęp do mycia okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
i jest dobrze nie mam na rowni z oknem ale tak troszke nizej ze mam jakies 10 czm na chlapanie;)ale mam widok na ogrod, jak sie robi grila to naczynia przez okno laduja w zlewie, a co do mycia to wystarczy stanac na malym taborecie i po klopocie ja ze swej strony polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zlew przy oknie
co prawda mam zmywarkę, ale nawet jak coś płucze, warzywa, czy coś obieram, to uwielbiam to robić właśnie patrząc na ogród :) przy blacie głębokości 60cm (standard) i jeszcze okno jest zwykle dalej, nie wiem jak trzeba wymachiwać, żeby okno zachlapać ;p Słuchaj osób, które mają to rozwiązanie, one powiedzą coś na podstawie praktyki, a nie wyobrażeń :P Bateria przy otwieraniu okna to też nie problem, jeśli okno jest dwuskrzydłowe, wtedy wymierzasz baterię na środku i po problemie. Są też specjalne baterie podokienne, ale drogie i niezbędne tylko jeśli okno jest jednoskrzydłowe. Jeśli chodzi o mycie okna, dostęp i tak będziesz mieć utrudniony jeśli przy oknie będą szafki, no chyba, że zostawisz zupełnie pustą ścianę. Ale czy szafki i bateria czy same szafki, pry myciu okna to nie ma znaczenia. Nie zamieniałabym swojego ustawienia, podoba mi się i lubię patrzeć przez okno jak gotuję, tak sobie patrzec na pole, las, albo jak ktoś wjeżdża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
problemów z myciem tego okna przy zlewie nie mam- z zewnatrz myje na dworzu a od srodka normalnie, wystarczy sie nad zlewem troche wychylic pomiedzy oknem a zlewem mam blat szer ok 20cm, na którym stoją małe kolorowe kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddooooooooooraaaaaa
W prawie kazdym angielskim domu zlew jest pod oknem, jak juz dziewczyny pisaly, super rozwiazanie, jak sie myje naczynia to mozna sobie wygladac przez okno, a nie gapic sie w sciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na ogrod
nic nie zachlapie szyb bo okno jest we wnece.(ok25 cm parapet) i mam miejsce na rozne zioła w domiczkach okno otwiera sie uchylnie i na zewnatrz wiec problemu z otwarciem nie ma. a co do umycia od srodka to stosuje gumowa wycieraczke na kiju :) ach, zadnych firanek nie mam jedynie drewniana zaluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma.
dla ktorej kobiety, problemem jest brudne okno??? Chyba dla jakiejś flejtuchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Konczity
no właśnie co to za problem z tym oknem i zlewem???Przecież wystarczy przetrzec raz na kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba wolałabym mieć przy oknie blat roboczy, przy którym spędzam więcej czasu niż przy zlewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Konczity
wiecej czasu spędzasz przy blacie kuchennym, niż na "myjaku" ???Masz zapewne zmywarke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zmywarki, ale po pierwsze, nie tylko ja zmywam w tym domu, po drugie, przygotowanie jedzenia, ciasta itp. zajmuje mi więcej czasu niż zmywanie naczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przy oknie mam stół
przy którym jemy posiłki, pijemy kawę i plotkujemy, nie chciałabym mieć tam zlewu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam, ze jets tez duzo plusow, z reszta patrz wyzej a minusy podkreslilam, bo jak sie na nie nie zwraca uwagi, to potem wychodzi np. jednoskrzydlowe okno i jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh...przepraszam...Nic nie jest proste :( Link nie "ryksztosuje" , nawet po skopiowaniu całości "ręcznie". Ale w ogóle cała galeria właścicieli młyna jest ciekawa. http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,63375623,63404520.html Trzeba kliknąć użytkownika IDEALNI - wyświetli się piękna galeria historii remontu młyna...no i zlew przy oknie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawym rozwiazaniem sa
Dwa okna w kuchni. Ja tak mam. przy jednym jest zlew w dlugim blatcie roboczym a drugie okno z drzwiami na taras w czesci jadalnej. Latem pijemy sobie kawke w ogrodzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×