Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

ide do lozeczka slodkich snow pa pa sloneczka xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wy, informatycy, to wszyscy jesteście ostro pi*rdolnięci! - Nie mów tak! Czemu? - Mój mąż jest informatykiem. Wlaśnie skacze po domu i krzyczy z radości. - Kupiłam mu kosz na śmieci, taki do postawienia koło komputera... - Kurde... Chciałbym mieć taki kosz koło kompa... Dobrej nocy Panie i Panowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co, zapytal sie o znak, i co w zwiazku z tym? ja bym tez chciala taki kosz:D -- dawno? rok temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc tez.:) bede z rańca pić kawe wpadnijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chodź trzeba zamknać drzwi:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie wiem jak Ty masz na imie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoA
i się nie dowiedzialam. jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) wreszcie jestem w pracy , a mialam byc o 9.00 czyli wyszedl poslizg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko kochanie on sie przedstawial imiennie wczesniej tu na topiku :) szaleli z Brzydulka i sobie mowili rozniste mile rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi słonko- to ja nie doczytalam :) postanowilama popracowac, bo mi szybciej czas zleci, choć z racji mojego końca tu wcale mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko zlotko, a co z przeprowadzka do Poznania? rok roznicy to niewiele a wspominal cos o domku :) Moze jakowy ogrodek by sie znalazl? Tylko romantyczniej byloby gdzies nad morem , ale on z tych wedrujacych , moze sie jeszcze zdecyduje porwac wybranke w piekniejsze rejony:p to jak ,dasz szanse TT czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym morze wolała:) Ale wpierw to ja imie bym chciala poznać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie \"tez bym chcial miec\"? podal na stronie 9 tego topiku :) bo Kundzia imie to znasz no nie? i Brzyduli moje tez? :) ale twoje to? tak jak w mailowym adersie co mi fotke przyslas? na \"a\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie znam, ale imie tez znam wlasnie:) no i Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak takie na a mam imie. kunegunda nie znam, choc cos mi swita;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to ja nie wiedzialam ze Konegund vel Kunegund vel TenTamten taka pomylke zrobil ej to zapytaj go po prostu ? nie tu na topiku, ale mailikiem moze chlopak woli byc nie do konca odkryty? ja pytam a jak ktos nie chce to sie mowi trudno i nie mowi sadze ze Kundzio wyczuwa ze ubustwiam go jako kumpla , dobrze mu zycze , no i moze dlatego podal swe sliczne imie :) a wy dwoje niezle pasujecie do siebie:) te sygnaly, te male slowa ... no kurde dalej kochani po co gonic za szczesciem majac je jak na dloni na naszym topiku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko, jak kunegund wroci to sie zapyatam tu, mysle ze powie, jak nie to w krzaki pojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×